hapiky

V čem je OstraVirus výjimečný?

Nejlepší odpověď
marci1

„OstraVirus není podobný žádnému jinému viru na planetě Zemi. Je tak odlišný, že jsme museli použít speciální výpočetní metody, abychom vůbec potvrdili jeho virovou povahu. Je to velká věc, která se v životě vědce neděje často".
Zdroj: https://www.id­nes.cz/ostrava/zpra­vy/virus-vyzkum-objev-ostravska-univerzita.A180404_135­015_ostrava-zpravy_woj

Další odpovědi
Kepler

Že by byl od Ostravaka ostravskigo?

aliendrone

Neznám, ale mnohem rozšířenější (a nebezpečnější!) mi přijde TUPOUN-virus! Celosvětová pandémie a NIKDO s tím nedokáže nic udělat. Ani naše démonická Excelence – a to oplývá všelijakými magickými a alchymistickými schopnostmi (pravda – obvykle jde o úzce zaměřenou oblast jako dryáky lásky či různá zakletí v tomtéž oboru, především ke zkáze dobrých mužů), ale i tak. A to už je co říci! ;) :D :D

Kepler

alien: jak přidala chytrá marci, jde o skutečný biologický virus, ale s tím Tupoun virusem jsem si vzpomněl na srandičku z práce: kolega odešel z kanclu a nechal PC puštěný. Tak jsme mu tam nainstalovali tapetu: INTEL INSIDE, IDIOT OUTSIDE… No a pak jsme podobným způsobem někomu v mobilu zvolili jazyk maďarština. Chudák byl z toho tak nešťastný, že z toho nakonec byla flaška pro toho, kdo mu to opraví. Sám si nevěděl rady. Samozřejmě mu to dal do cajku autor té bejkárny, tvářil se pohoršeně a říkal něco jako „to jsou dneska lidi…“