dust8

V čem je nejvýhodnější momentálně podnikat, aniž by se člověk neklepal každý měsíc nad bankrotem?

Nejlepší odpověď
Edison

V čemkoli, co bude mít NULOVÉ vstupní náklady.

Další odpovědi
anonym

v čemkoliv co staví primárně na vašich znalostech a dovednostech, ne na jen na činnosti kterou by „zvládl každý = nákup/prodej“ a masivních investicích do marketingu. K bankrotu nejčastěji dochází když člověk svůj podnikatelský záměr přecení, příliš do něj investuje peněz a návratnost neodpovídá očekávání … investujte tedy místo peněz své know how a čas a případný neúspěch nebude tak fatální.

dubraro

Jako vždy: sex, drogy, hazard, zbraně, léky.