Avatar uživatele
FlAsh_7

V čem je Microsoft Office 2010 lepší než verze 2007?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Frogman před 1571 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Jsou to jen grafické detaily. Používám verzi 2013 a rozdíly jsou nepatrné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Já bych to tak jednoduše neviděl. Už třeba zabezpečení. To na první pohled fak vidět není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

téměř v ničem podstatném. Prostě se jen za jménem píše vyšší číslovka … podobně rozdíly mezi Microsoft Office obecně a třeba konkurencí LibreOffice, WPS Office nebo FreeOffice jsou z uživatelského pohledu zanedbatelné a ty balíky umí totéž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Frogman

Taky se podělím o pár informací.

Dlouho jsem používal jen Office 2007 a před 5 lety jsem přešel na verzi 2010 a nelituju. Bohužel je to poslední „funkční“ verze, takže do novější ani náhodou nikdy nepůjdu.
Oproti Office 2013 nebo dokonce Office 365 se ani trochu neseká při žádné akci (aspoň já jsem nic za těch 5 let nezaznamenal) a má ještě nezměněný pěkný starý vzhled.
Snad největší výhoda je, že verze 2010 je oproti té předchozí i v 64bitové variantě, takže se opravdu bleskově spouští (v milisekundách) a výkonově je na tom také lépe u větších dokumentů. Verze 2010 má o něco líp nastavitelné podmíněné formátování, ale jinak je verze 2007 taky výborná. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… stačí open office (dneska Libre), a je to zadarmo !!!

před 1570 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

navíc pokud se vám v libreOffice zasteskne po vzhledu MS Office můžete si ho snadno aktivovat v menu ZOBRAZIT->Uživatelské rozhraní->Karty a vzhled nástrojových lišt LibreOffice se přeuspořádá tak, že veškeré ikony budou tam kde je znáte v MS Office, přechod je pak pro uživatele výrazně snazší. LibreOffice je samozřejmě v češtině, nemusíte se bát ani jazykové bariéry.

před 1570 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek