Avatar uživatele
ptáč

V čem je ve stejném obchodě horší koření za Kč 400,–/kg než za Kč 1200,–/kg?

Majoram, chilli, caraway whole, etc. v prodejně Albert. 1 je označeno Basic, druhé nějaké značkové.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? klumprt před 3052 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Nemusí být horší vůbec v ničem. Prodejní cena nutně nemusí vyjadřovat kvalitu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mě je to jedno , já baštím jenom fidorky a kaviár, děkuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Konkrétně?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Někdy v kvalitě ,někdy jen v obalu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V supermarketu nic pěkného nenajdeš – leda pěkně vypadajícího… Dokonce i koření dnes není koření, alébrž chemie. Poněvadž jsem vykonával práci pultovního prodejce aj. – dobře vím, že rozdíl skutečně nepatrný visí pouze v dohodě mezi obchody, zprostředkovateli, … Chceš-li koření, proč si jej zdarma nenatrhat v přírodě? Ovšem když už nakupovat, tak buďto online (když danou firmu znáš – způsob skladování, délku dovozu, sortu zaměstnanců a zaměstnavatelů, …) anebo v krámcích doporučených přes známé, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

zde pohled laika: u toho značkového určitě platíš něco za značku a také je možné, že výrobce toho dražšího je náročnější na vstupní suroviny od dodavatelů, nebo má jiné dodavatele, je možné, že ta surovina je i méně výrazné chuti, pěstovaná levnějšími způsoby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nemusí být horší, stačí značka na sáčku. kdysi jsem na trhu pozoroval prodejce koření, jak lidem líčil kvalitu svého prodávaného zboží a lidé kupovali. když trh skončil, tak sbalil kárku a strčil jí k bábě na veřejné záchodky a takhle každý týden. kvalita zaručena 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Koření jsem zatím nepotřebovala,
ale u jiných druhů zboží mi „Albertovská značka“ Basic
vyhovuje (chutná) líp než dražší „značkové“ produkty.

Takže bych poradila vyzkoušet např. jeden sáček a uvidíte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek