Avatar uživatele
Dlostev

V čem doma chodíte?

Asi by mě tahle otázka nenapadla, ale nedávno mi kamarád říkal, že ho přítelkyně nutí, aby doma nosil jen džíny, já si to třeba nedokáži představit.. V čem chodíte doma vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3817 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

V pohodlém domácím oblečení. a v trepkách. Rozhodně by mne nebavilo být doma sešněrovaná v džínách. Člověk přece může být vkusně oblečený, ačkoliv na sobě nemá společenský oděv a nemusí mít hned ani tepláky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Džíny, pôvodne montérky amerických pastierov kráv, sa svojim používaním, materiálom už zmenili na bežné denné oblečenie.
Každý chodí v tom, v čom sa najlepšie cíti.
Prirodzene, návštevu neprijíma v teplákoch, alebo v župane. Ale určite ani priateľka vášho kamaráda nechodí doma nevhodne oblečená, ale podľa svojho vkusu a pohodlia…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
slevin

ja chodim nahy,ale sousedi od naproti na me porad volaji mestaky.nevim,co jim vadi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Doma nosím převážně starší, trochu poničené kusy oblečení, pokud je samozřejmě pohodlné. Starší a poničené proto, že mám dvě děti a také v tom vařím a uklízím, takže to jen doničím, nemám pro tento účel žádný „domácí obleček“ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

Podle teploty v teplákách nebo jen ve spodním prádle. Bos, maximálně v ponožkách, papuče jsem zavrhnul. Doma si člověk přece udělá pohodlí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Doma nosím tepláky, nebo jenom trenky a druhým nejčastějším oblečením je pracovní oblečení, které jsem si koupil z https://www.uvex-safety.cz/cs/ . Pořád něco dělám v garáži, nebo kolem domu, tak pracovní oblečení potřebuju. Nedokázal bych sedět celý den s manželkou doma a koukat na nějaké její oblíbené pořady televizi 😁 .

Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1877 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek