Marek1992

V bytě jsem během rekonstrukce našel becherovku z roku 1988 pro export a Tuzex. Má nějakou hodnotu?

Děkuji za názory

Nejlepší odpověď
Kepler

Nominálně nejmíň desetinásobek pořizovací ceny. Ale možná by pan prezident ještě něco přihodil.

Další odpovědi
Alesh

Já bych udělal nejprve to, že bych dotázal výrobce. Podle jeho odpovědi bych dělal další kroky. Nepředpokládám, že tento likér nějak „zraje jako víno“, pokud ano, podstatné nepochybně bude i skladování, především teplota. Taky z ní klidně už může být nepoživatelný patok. Každopádně bych ji zkusil prodat aukční formou, čili nějaké to Aukro apod.

Zdroj: https://ostat­ni.bazos.cz/in­zerat/10452541­3/25-let-STARA-ORIGINAL-BECHEROVKA-45L.php