Rokio

V boji by vyhrál mág, nebo obr?

Magie vs hrubá síla

Nejlepší odpověď
quentos

Když už vám konečně dojde, že

  1. vaše otázky jsou ve všech případech vylučovací způsob, tedy před „nebo“ patří čárka
  2. vs. se nepíše velkými písmeny
  3. otázky jsou naprosto bezpředmětné, protože odpověď nemůže nikdo znát…?

Další odpovědi
Dismas

Myslím, že by vyhrál obří mág.

mojitek

já myslím, že Maxipes Fík by jim to nandal!

palmal

Tady hodne zalezi na kvalitach maga. Protoze napr. takovy Mrakoplas z knih Terryho Pratchetta by urcite dal prednost uteku pred bojem:)

zelí

Mág, to ví každé malé dítě. Nehrajete hry? Často je jediný způsob, jak vyřídit horu svalů, pouze magie.