iviiik

Je šílené mít čtyřky na vízo v 6. třídě?

prosím vás chtěla bych se zeptat šílené mít čyřky na vízo v šestce?

Nejlepší odpověď
annas

Vyznamenání může mít žák, který má větší počet jedniček než dvojek. Horší známka se nepřipouští.

Takže samozřejmě že čtyřky jsou hodně vzdálené od vyznamenání. Ale ani tak to není výsledek nic moc.

Co chcete po ukončení ZŠ dělat? Měla byste přidat, abyste si prospěch vylepšila a dostatečné na vysvědčení pak nebudou mít třeba šanci,. Potom vám už nebudou případat „šílené“.

Další odpovědi

Záleží proč takové známky máš. Já na základní škole měl třeba v deváté třídě 7× 4 na vysvědčení, protože mě to prostě stačilo… nepotřeboval jsem mít jedničky. Po základní škole jsem šel na učňák, který jsem zase udělal se čtyřkama a podal jsem si přihlášku na nástavbu ekonomii. Tu jsem dodělal zase se čtyřkama, ale odmaturoval jsem jako jeden z mála (ukončilo nás to 6 z 32) na první pokus a ještě k tomu s nejhorší známkou za 2.

Fyzik

Mně to přijde šílené, no je to každého věc. Každý má podle mě možnost na lepší známky, i ti např. s poruchami učení.

marci1

Ono také záleží na tom, jestli máš ty čtyřky vydřené ( že ses snažila, učila, chtěla jsi mít lepší známky ), nebo Ti to bylo „fuk“ a máš je za to, že ses neučila a neměla snahu o dobré známky. ☹
Doplňuji:
Pokud platí druhá varianta, je to šílené ! ☹

anonym

Není, jen si to zlepši.
-
Měl jsem i 2 z chování a do toho 4. Domluvil jsem se s kantory na opravce.Dali mi to sežřat, ale uznali znali znalost.