Avatar uživatele
vevinka007

V 17 a žádný kluk?

Je mi 17 a neměla jsem ještě nikdy žádnýho kluka. Cítím se trapně:/ Už prostě nějakýho chci a vidím všechny ty kamarádky jak jsou šťastné a mají fajn kluky.
Mám taky touhu po sexu.
A proč nejspíš nemám kluka?
Jsem při těle, ale škaredá nejsem.
Jsem dětinské povahy, takže nevím, nevím.
A jsem vybíravá, co se týče kluků.
Žádného jsem do téhle doby nechtěla, házím kluky do jednoho pytle, protože se bojím, že by to nedopadlo zrovna nejlíp.
Co si myslíte, najdu si nějakého? A je to trapné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? bolak, gagaga, marci1, Nazdar Bazar před 3515 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Takže to shrnu, jsi tlusté vybíravé děcko, které hledá kluka kvůli sexu a kamarádkám.
Vražedná kombinance, budete muset být oba pořádně napití.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Nemusíš se cítit trapně,to že jsi ještě neměla kluka ani sex není v 17 nic špatného,já to u dnešních mladých vidím spíš jako přednost.Vybíravost jistě není na škodu,protože co od kluka očekáváš snad víš jen ty a nikdo jiný.Nějakého určitě najdeš,toho se neboj a bude tě chtít pro to,jaká jsi a ne pro hezkou postavu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Proč by to mělo být trapné?
V 17 mají ty takzvané „vztahy“, které vidíš všude kolem, s opravdovou láskou ještě máloco společného. Spíš si na ni jen tak hrajou a jejich „přitažlivost“ je založena na povrchu a vzhledu. Takže se nad nimi můžeš opovržlivě ušklíbnout. To, že ještě nikoho nemáš, naopak svědčí o tom, že toužíš po něčem hlubším.
Taky jsem ještě neměl holku (tedy ve smyslu vztahu), a to je mi 30 ;{)> není kam spěchat. Na každého někdo někde čeká, neboj, najdeš, hlavně tu víru nevzdávat. Já to taky ještě nevzdal.
Akorát ta touha po sexu je zlá. Měl jsem kamarádku, která na tom byla se vztahy podobně jako já, a tolik toužila po ztrátě panenství, že nakonec „dala“ nějakému kamarádovi. Myslíš, že to tím vyřešila? Kdepak, touha byla ještě horší. Na tuto nenaplněnou touhu je jediný lék – masturbace. Na ní není nic špatného, jak se nám snaží vtlouci do hlavy starší generace. Naopak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Máš touhu po sexu… , po vztahu, přátelství, lásce ne?
Touha po sexu je poněkud hloupý motor.
Pracuj na sobě, abys nebyla dětinská = naivní, hloupá…
Počkej na správný čas a správného člověka :)
Nechvátej.
V čem spočívá tvá vybíravost (náročnost?) – zamysli se co s tím můžeš dělat.
Kdo se bojí, nesmí do lesa.
Tolerance, kompromis vůči ostatním, nikdo není dokonalý.
Upni svou energii užitečnějším směrem, než je přemítání o tom, co nemáš :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Cajk – každého věc… Kupříkladu já vztahy nevyhledávám – nepřijde mi to logické.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Vůbec nic na tom není trapného. Za každou cenu přece nebudeš přece chodit s klukem, který Tě nebude mít doopravdy rád a nebude Ti blízký. Buď trpělivá, super kluka nenajdeš jen tak hned. Najednou se objeví a bude tu. Třeba to nebude ani dlouho trvat, třeba nějakou dobu ano. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Za několik let se zde budou ptát jednoroční miminka V 1 a žádný kluk? Touha po sexu je pěkná. Ale vdávat se po 30ti letech s někým jiným jako obšoustaná kurva? To je touha po sexu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

ptáč >>> Tak to jsi ale přehnal ! Jakápak „obšoustaná kurva?“ Tak podle tebe mají nárok na sex jen chlapi? A ten pak ve 30 co? Vykáže dlouholetou pra­xi?

před 3515 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Něktěří lidé žijí ve svém vlastním (šílenémú světě 🙂

před 3515 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Ten zná asi jen soulož za tmy, o milování nic neví, vskutku děsivý, křesťanský svět z dávné minulosti :DDD

před 3514 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek