Uznani syn.karpalniho tunelu – jak je to s výpovědí?

dobry den
jiz nekolikrat jsem se zminovala,ze mi zamestnavatel dal vypoved dle §52/e na zaklade preventivni prohlidky,kde bylo podezreni na syn.karpalniho tunelu -podle lekarskeho vysetreni mi trvale zakazal nadale montaz operek .dnes jsem se podrobila EMG,kde mi byl potvrzen syn.karp.tunelu .Mohu uplatnit neplatnost vypovedi dle jakeho § jsem dostala vypoved? Vypoved mi bezi od do 30.6 2010 dekuji za odpoved

Odpovědi
člověk

proč nejdete,nebo nejedete na vozíku,na pracovní uřad pro radu,tam jsou na to kvalifikovaní uředníci,už jsem vám to psal před měsícem

standa

To člověk:
Nevím jaké máte zkušenosti s komunikací s imobilními občany, ale vaše (a věřím, že upřímně míněné) sousloví „nejedete na vozíku“ se prostě nepoužívá.

Důvody není nutné vysvětlovat, snad 🙂