Yvetta.B

Uznali mi 9.400 Kč podporu v nezaměstnanosti. Dneska mi ale přišlo jen 1250 Kč. Jak je to možné?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Podpora je přiznána od určitého dne. To znamená, že nepřišla za celý měsíc, ale jen za pár dní v tom určitém měsíci. Nejspíš jen za 4 dny 🙂

Další odpovědi
Drap

Tak je to třeba jen část. Chybí další údaje. Jsi hlášena od začátku měsíce? Úřady se v těchto případech mýlí jen výjimečně.

anonym

nebylo by lepší se zeptat na úřadě, který to má na starosti? takhle bych mohl odpovědět cokoliv. třeba, že je to část měsíce, nebo že Vám to třeba stačí, nebo že jim došly kačky na účtu a zítra pošlou zbytek.

Reezo

Nejlepší je tyto dotazy směrovat přímo na pracovníky úřadu práce.

Yvetta.B

Myslim že ne bylo to ještě v dubnu, ale tak já brala že těch 9.400 je za květen, to mi ten zbytek přijde až v červnu?

zzzzz

Za květen příjde v červnu, tohle je za duben, tedy za jeho část.

Yvetta.B

To mi tedy přijde ten zbytek? Děkuji

zzzzz

Napiš přesné datum od kdy je podpora uznaná.

Yvetta.B

zzzzz

Takže to přišlo za 27, 28, 29, 30. 4. Za květen to příjde v červnu.
Když si tu přiznanou podporu vdělíš 30ti a pak vynásobíš čtyřma, výjde ti to co i přišlo.

Yvetta.B

Takže v červnu mi přijde 8147kč?

zzzzz

V červnu ti příjde za celej měsíc květen, toto byla částka za 4 dny z dubna. Podpora v nezaměstnanosti chodí pozadu, tak jako výplata.

zzzzz

Takže ti příjde 9400

redy

Jen hádám, asi se to bere vzpětně.

Asi jako že za duben v květnu atd…