Uzná mi to Alláh?

Když si dám takové „zelníky“ kde se v potravině nacházi jenom na pomastěni při pečení vepřové sádlo a klobáska je vevnitř

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě neuzná. Tento těžký hříh a zločin proti Aláhovi povlečeš na svých bedrech celý život.

Další odpovědi
mojitek

Alláh Tě vidí ať jsi kdekoliv a nic Ti neodpustí!Alláh akbar.Mezi zhruba 20.000 náboženstvím a sektama- proč zrovna ten islám?Prasátko zabíjet NE a ostatním živočichům podříznout hrdlo neva?Přestaň blbnout člověče.

hanny 2

Alláhovi je to jedno /pokud tě neuvidí/,ale co výčitky???

Petra09

Alah je ted u souseda na navsteve tak se neboj a jez.