KamČůZeK

Uživím se jako fotograf? :)

Nejlepší odpověď
tom004

Záleží na tom,jakému druhu fotografie se chceš věnovat,na nadání,trpěli­vosti,štěstí,at­d.Přeji úspěch.

Další odpovědi
fablen

NE 🙂

Trošku rozšířit dotaz – co chcete fotit: přírodu, akty…pro koho chcete fotit, jaké máte zkušenosti, nabídl Vám někdo spolupráci k fotografová­ní apod…

Drap

Bez dobrých kontaktů, solidního ekonomického zázemí, popřípadě bez dobře zavedené rodiné firmy v oboru určitě ne.

fcoop

Možná,ale bude to bitva.Konkurence.
Všechno je dááávno rozebrané,tedy kšefty,špičkových fotografů moc nebude a lítat po svatbách.....­..i tady je to „hustý“.

elektrikář

Můžeš to zkusit je to řehole.Vezmi obálku s fotkama a skus je prodat, do tisku. Uvidíš můžeš to zkusit na pouti.Kolik lidí přemluvíš.