jandula

uživatelské jméno

jak zjistím svoje uživatelské jméno
Doplňuji:
jsem začátečník a teprve ze internet znažím pochopit.
když si např.chci dát inzerát tak to po mě chce uživatelské jméno a heslo.a to jsem v pasti nevím co zadat a kde ho vzít jestli si ho mám vymyslet nebo ho někde používám fakt nevím

Nejlepší odpověď
ReHu

Záleží na tom, jestli jsi už zaregistrovaná nebo ne. Pokud ne, tak si své uživ.jméno zadáš v registraci sama, jaké chceš, pokud už ho nepoužívá někdo jiný. Pokud už registrovaná jsi a jen jsi ho zapomněla, zkus si vzpomenout. Většinou po registraci posílají na tvůj e-mail potvrzení se zadanými údaji, tam bys své uživ.jméno mohlanajít. R.

Další odpovědi
Tombik

Spousta stránek vyžaduje registraci. To aby (většinou) věděli kam si vás zařadit nebo aby mohli mít nějakou zpětnou vazbu (popř. reklamy atp.). Pak je nutné se na tyto weby zaregistrovat. Na většině stránek, kde se musíte přihlásit by měla být registrace. Tam si vymyslíte své uživatelské jméno a heslo. Pak už se jenom přihlásíte!

mojitek

jako kde?