kapka

Uživatelé, prosím, mohli byste mě odsud…

pro dnešek nějak vypudit? Nějak slušně, ale účinně. Opravdu musím jít něco dělat. Děkuji 😁

Odpovědi
hanulka11

Tak buď na sebe kapko tvrdá ,naštvi se jak jsi..... měkká a jdi už.A naschle zítra

Miroslavst

První obrázek, který se mi zobrazil při zadání slova byl tento:
Takže hlavně nebrat nijak osobně, ale prostě táhni!

http://www.ka­lachovy.estran­ky.cz/img/pic­ture/3/71-nazor.jpg

Abych nemazal.
Omlouvám se, ale toto je lepší:
http://www.you­tube.com/watch?v=rQOl­Kd41Ymw

kropitko

Pádi něco dělat, jestli to neuděláš dnes, tak to budeš muset dělat zítra a to ti pak zítra nezbude čas na odpovědi,,,pa

myšpulín

Práce šlechtí, tak běž něco dělat!
Odpovědi.cz na Tebe počkají, pak nám napíšeš, jak máš všechno hotové a jsi spokojená 🙂

Mousinek

Okamžitě ven ze třídy!!!!!! A přímo za ředitelem!!!!

aramah

Kapko tak já jinak, nechoďte práce nemá nožičky neuteče:D

Radak

Hele, Kapko, tady to plkání na odpovědích zítra zmákneš za hoďku. Tak neztrácej svůj drahocenný čas a koukej dělat něco užitečnýho!

ten který je

Důrazně Vás žádám Kapko,setrvejte u svého počítače a neopouštějte místo u monitoru!Domácí práce jako úklid a pod. odložte na jaro!;-D