Miroslavst

Uživatelé odpovědí, jak se Vám odpovídá na přísun otázek?

Už nestíhám a vy?

Nejlepší odpověď
Bičiště

Nelze se věnovat stejně pečlivě všem kategoriím. Asi se zaměřím na to,v čem se považuji za odborníka a do ostatního se pustím pokud mi to náhodou sedne. A na otázky typu „bůůů“ – Co je to za zvíře? Vůbec nereagovat.

Další odpovědi
panenka

Jsem tak spocená na čele jak kdybych měla po maratonu 🙂

anonym

ještě ty se přidej jako by jich už tak nebylo dost:)

kapka

Jsem tu zas po delší době a nestačím se divit. Někdo se dobře baví. Nebo je teď o Odpovědi takový zájem, co to bylo v TV? Taky nestíhám, budeme si to muset nějak rozdělit, zorganizovat. Nebo se na to vybodnout. 😁

hanny 2

V pohodě,protože se k tomu dostanu většinou až večer,beru to jako relax.

Jahoda

nech ho! Už půl hodiny se chystám do vany, ale vždy padne nová otázka. Je to hrozné, nestíhám, frmol! :DD

Radak

Nestíhám, samozřejmě. Ani si to všechno pročíst a pobavit se. Ono se to protřídí, snad přibudou posily.