9 řemesel

Uživatel pole – kdo jej obhospodařuje?

Zdědili jsme jako pozůstalí rovným dílem část polí po rodičích, u notářky je vše OK.Jak ale zjistit kdo je obhospodařuje , v katastru je jenom vlastník ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Počkejte až dozraje úroda a začněte sklízet. Ten kdo na vás přiletí, ten tam hospodaří. Nic jiného mě nenapadá.
Jedině pak ještě zkusit dotaz na orgán, který přiděluje dotace, jestli u tohoto pozemku je nějaká dotace a komu.

Další odpovědi
ReHu

Ve zděděných dokladech byste měli mít nájemní smlouvu s obhospodařo­vatelem. (ježíš, to je slovo 🙂 ).
My jsme dělili pole na více dílů a přišla mi nová smlouva.