jirka F

Užíváte si nedělní siestu?

Děláte maximálně jen drobné domácí práce jinak odpočíváte?

Zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Filip84

Siesta je spací čas po obědě.

S ohledem na tu skutečnost, že neobědvám v 9.57 am, protože rozhodně neobědvám dříve, než vstanu, a už vůbec neobědvám před snídaní, s úžasnou jasností z toho vyplyne, že si, alespoň prozatím, siestu nemohu poněkud užívat.

To je nová „narodni tradice“, siesta po ránu a oběd před snídaní?

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Siesta

Další odpovědi
da ny

Jsem vzhůru, ještě se k dennímu spánku nechystám ;D

seraphico

Zatím ještě ne, jsem v práci, ale odpoledne se na siestu chystám. 😃

paul1

Já to mám různě. Skoro po každém jídle se mi zavírají oči a skoro vždy si musím zdřímnout. Pomalu, ale jistě se vracím do dětských let 😁

Rokio

Docela ano. Odpočívám. Jsem na tabletu, kde hraji PC hru a jsem na komunikačních sítích.

Drap

Užívám si si siestu každý den. Někdy delší, jindy kratší.

rrihamirek1

Ano, ctu si pisemnosti, hraji hry a jim – dnes je mym pokrmem narodni veprovy gulas s osmi.

Arne1

Ano. Ráno válení se u moře a koupání, pak na oběd rybička, a teď znovu pod slunečník a eventuelně do moře co je jak kafe

Dvorní šašek

Ano, odpočívám.

jirka F

Filip84: Tak promiň já myslel že siesta je celý den.

Filip84

Proč se mi omlouváš? Nemáš se za co omlouvat: na cos se zeptal, na to jsem Ti odpověděl.

rrihamirek1

Filipovo nevhodne chovani v praxi.

Rokio

rrihamirek1: Filip se nezachoval nijak špatně.

jirka F

Dobrá v pořádku.