nyjono

Užíváte někdo Geloren? Nebo někdo z vašich známých?

Cítíte účinky? Za jak dlouho?

Odpovědi
Rokio

Já ho neužívám.

mosoj

Geloren neužívám, nejsem kráva ani kůň. Užívám Geladrink Hyal v kapslích, který obsahuje mnohem více účinných látek a tu správnou kombinaci hydrolyzátů ( želatiny) vzhledem k lidskému složení chrupavek. U takovýchto preparátů se účinek zpravidla dostavuje druhý měsíc užívání. Je to dáno podstatou léčivých účinků.

marci1

„Geloren byl vyvinut jako krmivo pro zvířata, takže dbáme na to, aby produkt vyhovoval především jim. Z tohoto důvodu Geloren doporučujeme pro účely chovatelů jako výživu pro klouby jejich zvířat, nikoliv pro konzumaci lidmi (ať už sportovce či pacienty s pohybovými potížemi). Ani jim však nemůžeme užívání Gelorenu zakazovat. Argument, že Geloren neobsahuje žádnou škodlivou látku pro člověka, je pravdivý.Všechny použité suroviny v Gelorenu HA jsou potravinářské kvality.“
https://www.ak­tivnizvire.cz/sez­nam-dotazu/faq/2445-mohou-jist-geloren-i-lidi-predstavuje-pro-lidi-nejaka-zdravotni-rizika-nebo-travici-problemy

nyjono

https://www.li­dovky.cz/domov/li­de-hojne-uzivaji-vyzivu-pro-kone-veterinari-se-na-ucincich-neshodnou.A160608_121­551_ln_domov_e­le/diskuse