Ladybird

Užíváte někdo doplněk stravy Penoxal? Doporučili ho mojí mamce, tak bych ráda slyšela vaše zkušenosti.

Odpovědi
pavlos1113

manželka ho užívá 3 měsice,ten za 4000kč,,ted byla na kontrolnim odběru,hodnoty se ještě trochu zvyšily,.objednal jsem ji další davku tu za 2200kc.chce to brat delší dobu.Kolegovi to moc pomohlo,mu se krev srovnala.

anonym

Není to dobré, v Penoxalu je příliš málo účinné látky (tj. betaglukanů) pouze 24mg (srovnejte s tím, že běžně se v léčbě užívá 3×500mg čistého betaglukanu denně) … zbytek jsou jen vycpávková hmota, jako třeba maltodextrin a barvivo, ty neléčí nijak. Jinými slovy je to příšerně drahé na to jak málo je tam účinné látky, logicky to tedy nemůže pomáhat prakticky nijak. Jen další mizerné placebo.

Evulineceek

ahoj já ho používám a jsem spokojená. užívám ho už druhý rok, jsem viditelně míň nemocná. upravil se mi krásně cyklus, a problémy gynekologické co jsem měla se taky zlepšili. koukni si tyto stránky https://cz.pe­noxal.com/co-je-doplnek-stravy-penoxal/… a zkus si o něm i něco přečíst. informací je tam dost a myslím že užitečné. :)

Crafter

ge0rge: Vy jste nějaký specialista na tento doplněk stravy? Jak můžete vědět kolik je správné množství účinné látky? Navíc píšete, že účinná látka je Betaglucan, ale to je jen přídavná látka jako výplň. Účinná látka je BIOCOL a té je tam tolik kolik uvádí výrobce, když byste si přečetl jejich web nebo aspoň popis produktu a nedělal tady chytrého. Takhle se ztrapnit …Jste jeden z těch co hází klacky lidem, kteří vyrábějí něco co pomáhá.
Naše rodina užívá Penoxal 4 roky a můžeme jen doporučit.

anonym

Příliš lichotivé pro Penixal není ani to, že jeho účinná látka má být údajně extrakt z „plísně Penicillium oxalicum var. Armeniaca“ … ministerstvu zdravotnictví však oficiálně firma tuto záhadnou látku oznámila jako obyčejné červené barvivo košenila. Legrační že ? … takže účinná látka je jen prachsprosté barvivo. To je dokonalá zlodějina.

anonym

asi pak už ani nepřekvapí to, že neexistují žádné věděcké studie potvrzující, že „extrakt z Penicillium oxalicum“ má jakékoliv protinádorové účinky. A když neexistují studie potvrzující účinek, je to zpravidla proto, že žádný pozitivní účinek kromě efektu placebo, daný lék nemá. Výrobce na svých stránkách sice jednu studii uvádí, ale ta neprokazuje protinádorový účinek vůbec, takže je to jen takové mávání prázdným lejstrem s razítkem …