Reganois

Užíváte nadále sociální aplikaci Whatsapp i po změně podmínek, které nabyly účinnosti v sobotu?

A našli jste si případně alternativu?

Odpovědi
elkon

jiná odpověď

Neužívám, nepotřebuji. Stačí mě SMS, nebo maily.

Malvína

ano

Ano, používám nadále. Zkoušela jsem přejít ke konkurenci, ale Telegram nebo Signal nikdo z mých kontaktů nepoužívá. Tak jsem je zase smazala. Mám sice ještě Viber, ale ten je “mrtvý”, nevyhovuje mi. Co už, šmírují nás všude 🙂

Mirek Darvas

ne

Používám Signal

aliendrone

ne

Již jsem na tohle nedávno odpovídal > https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakym-zpusobem-budou-reagovat-uzivatele-az-se-zmeni-podminky-pouzivani-aplikace-whatsapp-budou-aplikaci-tolerovat-nebo

Pepa25

whatsapp jsem neměl/a

Již jsem tady několikrát psal, že používám Viber. Kdo si chce se mnou psát, musí si ho nainstalovat nebo má smůlu ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.