Užívání vitamínů vs. velké dítě

Dobrý den, je pravda, že se po užívání některých vitamínů pro těhotné (např. Materna)rodí větší děti?

Nejlepší odpověď
Lencis

Jde o neprokázaný mýtus!!!

Já osobně brala Calibrum babyplan před otěhotněním, Femibion v začátcích a později Calibrum mami… vše na doporučení lékaře.

Na odkaze živá diskuze na toto téma. Můžete pročíst a udělat si názor

Zdroj: http://www.mo­drykonik.cz/fo­rum/show.php?vThre­adID=33327&vG­roupOffset=0&vOf­fset=0

Další odpovědi
alenka901

toho, že se po vitamínech rodí velké děti bych se nebála. Mě můj dr. řekl, že váha je dána geneticky a jelikož jsem si vůbec nebyla jistá,zda dostávám do těla stravou potřebné množství přírodních vitamínu(navíc mi bylo špatně),tak jsem těhu vitamíny brala.
Mě se nejvíc zamlouvá Femibion, obsahuje větší množství Kyseliny listové,tuším že 800 mikrogramů. První 3 měsíce je asi nejdůležítější právě kyselina listová a tu si můžeš v lékárně koupit pod samotným názvem Kyselina listová, je ale třeba, aby jedná dávka obsahovala min. 400 mikrogramů.
Jo a k té váze miminek, já vážila 3,70kg,manžel 4 kg a naše holčička 3,62kg. Za dob našich maminek se žádné vitamíny nebraly a přesto se můj bratr narodil s váhou 4,50kg. Takže názor si na to musíš udělat sama. :)

Dandi

Také si myslím, že se jedná spíše o jakési ničím nepodložené tvrzení.

Attack-design

já bych řekla že to vliv nemá

adelickaa

nezbývá mi nic jiného než s vámi holky souhlasit :) vše jak se psalo tak bylo, takže naprosto cajk

kocicinka2

Já jsem byla spokojená jenom s www.femibion.cz když jsem si všechny možnosti u nás pročítala tak mi to vyšlo jako nejlepší volba a dobře jsem udělala :))

malinaa

též bych se i koukla na nějaké další a pak i nějak vybrala, takže pokud ještě něco co máte říct, tak honem sem s tím

adelickaa

Tak nějaké novinky maminky? :) koukala jsem se i po lékárnách a nic moc zajímavého jsem teda nenašla, neobjevila

modrokakocka

já jsem měla www.femibion.cz a dle sebe jsem udělal nejlíp jak jsem mohla, však si to pročti a uvidíš

malinaa

No jaké ještě máte tipy na vitamíny pro těhotnou :) protože tam je důležíte mít vše pod kontrolou tak s ptám co a jak ;)

modrokakocka

Já teda jsem se holky docela ztratila, ale pořád se teda bavíme o vitamínech že jo? :D tak se ptejte, taky jsem nějaká už měla

malinaa

s číím tedy jste holky byly spokojené? uvítám radu :) je toho spoustaa

adelickaa

sama musíš vyzkoušet a uvidíš jak se ti bude líbit neboi ne ale předpokládám že by mohlo vyhovovat

kocicinka2

takže holky co mi doporučíte jako vitamíny pro kojící ženu.. za všechny tipy, rady a zkušenosti budu vděčná

adelickaa

zkus ten www.femibion.cz tu řadu nebo vitamíny nebo jak to nazvat pro kojící, koukni na web a uvidíš

modrokakocka

Já musím jenom souhlasit, brala jsem ve všech třech fázích. před otěhotněním, při těhotenství a po porodu (při kojení)

adelickaa

spoustu názorů a zkušeností, ale co si z toho má ve finále člověk odnést? což? co teda mám pořídit? Nebo kde si nechat poradit když né u lékaře

modrokakocka

Jak to teda s tebou dopadlo? našla jsi ještě něco nebo co jsi si za ty vitamíny pořídila?

malinaa

Super holky a ještě něco tam v záloze nemáte? ráda bych ještě taky uvítala další rady ohledně vitamínů a těhotenství

adelickaa

ono už taky nejsem nejmladší, takže bych vitamíny asi měla pořídit, no uvidím co nakonec vyberu

modrokakocka

Když jsem byla těhotná s maruškou tak jsem brala https://www.fe­mibion.com/cz_CZ/h­ome.html a pak i následně při kojení a vše probíhalo jak mělo

adelickaa

pořád o tom uvažuji ale pořád nevím co jo a co ne… asi se ještě po něčem podívám

kocicinka2

Holky ocenila bych radu. které ty vitamíny jsou fajn, jsem těhotná a moc se nevyznám.. mladá maminka.. no však asi si dovedete představit. poradíte?

modrokakocka

já jsem vitamíny brala a skoro všechny mé kamarádky co byly těhotné je taky braly za mě dobře že to je

malinaa

taky ráda uvítám radu :) přece jenom není to všechno zadarmo a brát něco jen tak pro nic za nic nemá smysl

adelickaa

Jaké vitamíny jsi brala? Když jsem byla poprvé těhotná, tak jsem žádné ani moc nebrala, krom teda ovoce a zeleniny :) ale teď to vypadá že snad v tom budu zase, tak si říkám proč nějaké vitamíny nevyzkoušet

modrokakocka

Já brala http://www.fe­mibion.cz/ i kamarádky a všechny jsme byli spokojené, mrkni se jestli je v tom vše co si představuješ a sama uvidíš

adelickaa

teda to koukám, když jsem byla před pěti lety těhotná, tak tak velký výběr vitamínů nebyl jako teď :) a to je fajne tak teď nevím co z toho pořídit

modrokakocka

tak ono se to zas tak moc nezměnilo ne? teda ty píšeš že jo, ale tak moc se doba neposunula

adelickaa

no naopak né? je toho víc a víc a pořád se všechno zlepšuje a zdokonaluje, tak člověk pak neví jestli osvědčená věc je stále tak dobrá, mhm nejlepší…