Avatar uživatele
anonym

Užívání vitamínů vs. velké dítě

Dobrý den, je pravda, že se po užívání některých vitamínů pro těhotné (např. Materna)rodí větší děti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5320 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lencis

Jde o neprokázaný mýtus!!!

Já osobně brala Calibrum babyplan před otěhotněním, Femibion v začátcích a později Calibrum mami… vše na doporučení lékaře.

Na odkaze živá diskuze na toto téma. Můžete pročíst a udělat si názor

Zdroj: http://www.mo­drykonik.cz/fo­rum/show.php?vThre­adID=33327&vG­roupOffset=0&vOf­fset=0

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
alenka901

toho, že se po vitamínech rodí velké děti bych se nebála. Mě můj dr. řekl, že váha je dána geneticky a jelikož jsem si vůbec nebyla jistá,zda dostávám do těla stravou potřebné množství přírodních vitamínu(navíc mi bylo špatně),tak jsem těhu vitamíny brala.
Mě se nejvíc zamlouvá Femibion, obsahuje větší množství Kyseliny listové,tuším že 800 mikrogramů. První 3 měsíce je asi nejdůležítější právě kyselina listová a tu si můžeš v lékárně koupit pod samotným názvem Kyselina listová, je ale třeba, aby jedná dávka obsahovala min. 400 mikrogramů.
Jo a k té váze miminek, já vážila 3,70kg,manžel 4 kg a naše holčička 3,62kg. Za dob našich maminek se žádné vitamíny nebraly a přesto se můj bratr narodil s váhou 4,50kg. Takže názor si na to musíš udělat sama. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dandi

Také si myslím, že se jedná spíše o jakési ničím nepodložené tvrzení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

já bych řekla že to vliv nemá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
adelickaa

nezbývá mi nic jiného než s vámi holky souhlasit :) vše jak se psalo tak bylo, takže naprosto cajk

před 1703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

Já jsem byla spokojená jenom s www.femibion.cz když jsem si všechny možnosti u nás pročítala tak mi to vyšlo jako nejlepší volba a dobře jsem udělala :))

před 1704 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

též bych se i koukla na nějaké další a pak i nějak vybrala, takže pokud ještě něco co máte říct, tak honem sem s tím

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Tak nějaké novinky maminky? :) koukala jsem se i po lékárnách a nic moc zajímavého jsem teda nenašla, neobjevila

před 1713 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já jsem měla www.femibion.cz a dle sebe jsem udělal nejlíp jak jsem mohla, však si to pročti a uvidíš

před 1714 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

No jaké ještě máte tipy na vitamíny pro těhotnou :) protože tam je důležíte mít vše pod kontrolou tak s ptám co a jak ;)

před 1734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Já teda jsem se holky docela ztratila, ale pořád se teda bavíme o vitamínech že jo? :D tak se ptejte, taky jsem nějaká už měla

před 1735 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

s číím tedy jste holky byly spokojené? uvítám radu :) je toho spoustaa

před 1737 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

sama musíš vyzkoušet a uvidíš jak se ti bude líbit neboi ne ale předpokládám že by mohlo vyhovovat

před 1741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

takže holky co mi doporučíte jako vitamíny pro kojící ženu.. za všechny tipy, rady a zkušenosti budu vděčná

před 1765 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

zkus ten www.femibion.cz tu řadu nebo vitamíny nebo jak to nazvat pro kojící, koukni na web a uvidíš

před 1763 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Já musím jenom souhlasit, brala jsem ve všech třech fázích. před otěhotněním, při těhotenství a po porodu (při kojení)

před 1747 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

spoustu názorů a zkušeností, ale co si z toho má ve finále člověk odnést? což? co teda mám pořídit? Nebo kde si nechat poradit když né u lékaře

před 1768 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Jak to teda s tebou dopadlo? našla jsi ještě něco nebo co jsi si za ty vitamíny pořídila?

před 1772 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

Super holky a ještě něco tam v záloze nemáte? ráda bych ještě taky uvítala další rady ohledně vitamínů a těhotenství

před 1782 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

ono už taky nejsem nejmladší, takže bych vitamíny asi měla pořídit, no uvidím co nakonec vyberu

před 1795 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Když jsem byla těhotná s maruškou tak jsem brala https://www.fe­mibion.com/cz_CZ/h­ome.html a pak i následně při kojení a vše probíhalo jak mělo

před 1797 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

pořád o tom uvažuji ale pořád nevím co jo a co ne… asi se ještě po něčem podívám

před 1799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

Holky ocenila bych radu. které ty vitamíny jsou fajn, jsem těhotná a moc se nevyznám.. mladá maminka.. no však asi si dovedete představit. poradíte?

před 1801 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já jsem vitamíny brala a skoro všechny mé kamarádky co byly těhotné je taky braly za mě dobře že to je

před 1836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

taky ráda uvítám radu :) přece jenom není to všechno zadarmo a brát něco jen tak pro nic za nic nemá smysl

před 1831 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Jaké vitamíny jsi brala? Když jsem byla poprvé těhotná, tak jsem žádné ani moc nebrala, krom teda ovoce a zeleniny :) ale teď to vypadá že snad v tom budu zase, tak si říkám proč nějaké vitamíny nevyzkoušet

před 1833 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Já brala http://www.fe­mibion.cz/ i kamarádky a všechny jsme byli spokojené, mrkni se jestli je v tom vše co si představuješ a sama uvidíš

před 1829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

teda to koukám, když jsem byla před pěti lety těhotná, tak tak velký výběr vitamínů nebyl jako teď :) a to je fajne tak teď nevím co z toho pořídit

před 1828 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tak ono se to zas tak moc nezměnilo ne? teda ty píšeš že jo, ale tak moc se doba neposunula

před 1817 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

no naopak né? je toho víc a víc a pořád se všechno zlepšuje a zdokonaluje, tak člověk pak neví jestli osvědčená věc je stále tak dobrá, mhm nejlepší…

před 1802 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek