odpomass

Užitečná věc, nebo zbytečnost k ničemu?

Co si myslíte o téhle novince? Používali byste jí, nebo si myslíte, že se z ní nic rozumného vyrobit nedá?
http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=DQWy­hezIze4
Doplňuji:
Jde ještě o to, kolik to bude stát. Já osobně bych za to dala max. 2,3 stovky.

Nejlepší odpověď
Sůwa

To je naprostá senzace. Už dlouho mne tu nic tak nenadchlo, naposledy 3D tiskárna. Určitě by se nějaké použití našlo 🙂

Další odpovědi
radce

Je to super hračka, možná i prakticky využitelná. Ovšem ne pro mne, já neumím kreslit ani dvojrozměrně 🙂

Drap

Spíše bych to vyhodnotil jako zajímavá a pěkná hračka.

Rocker

Mě by se to hodilo na modelaření:-)

anonym

Je to sympatická „blbůstka“. Pro výtvarníky určitě dobrá a dětem pro rozvíjení jejich talentu také prima.
Proč ne. Za užitečný vynález pro celé lidstvo bych to nebrala, ale určitě takováto pomůcka poskytne dost zábavy a vyžití se.

quentos

to vypadá parádně, coby výtvarník bych si s tím vyhrál ;{)> ovšemže s tím nevyrobíte nic „rozumného“, protože slučovat umění a rozum nedělá dobrotu. Umění se dělá srdcem, nebo aspoň by tomu tak mělo být.
Cena mě taky zajímala. Podle zdroje Vás momentálně přijde na 50 dolarů, což je sice dost, ale furt stokrát míň, než stojí 3D tiskárna.

Zdroj: http://cdr.cz/cla­nek/3doodler-3d-pero-pro-vyrobu-modelu

anonym

Líbí se mi to dost. Já dost často pracuji s lepicí tavnou pistolí, v něčem mi to Doodler hodně připomíná!

pusinka50

Velmi zajímavé a nové:-) Ale nic rozumného, jak se ptáš, se z ní vyrobit nedá, ani to nejde nijak zpeněžit, je to fakt zbytečnost k ničemu

briketka10

krucinál já bych si vyhrála jéje :))

wiky1982

3D pero je vhodné pro výtvarníky, modeláře a kutily. Pro všechny kdo mají nápady, umějí s ním zacházet a vyčistit hlavu, když se ucpe.
Mělo by být rozebiratelné. Hlava by měla být odnímatelná, aby šla vyčistit, popřípadě vyměnit, když odejde cívka. Mě se za tu dobu, co ho mám ucpalo minimálně dvakrát.
První hlavu jsem poničil protože jsem musel přijít na to, jak se čistí a musel objednat v číně novou. s tou druhoun už problém není. Vyšla mě kolem 150kč i s dopravou z číny. Take se čas od času zanese a musím ji vyčistit.
Taky se do něj musí kupovat filament (struna). Zapomeňte na to, že ho mají v papírnictví. Já ho objednávám z Prahy, kupuji ho na metráž cca 4kč/m, prodává se po desítkách metrů + poštovné za každý balík. Já s ním dělám hlavně modely.