Avatar uživatele
odpomass

Užitečná věc, nebo zbytečnost k ničemu?

Co si myslíte o téhle novince? Používali byste jí, nebo si myslíte, že se z ní nic rozumného vyrobit nedá?
http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=DQWy­hezIze4
Doplňuji:
Jde ještě o to, kolik to bude stát. Já osobně bych za to dala max. 2,3 stovky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, johana 56, Drap, Sůwa, Pájo, briketka10, anonym, anonym před 4053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

To je naprostá senzace. Už dlouho mne tu nic tak nenadchlo, naposledy 3D tiskárna. Určitě by se nějaké použití našlo 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
radce

Je to super hračka, možná i prakticky využitelná. Ovšem ne pro mne, já neumím kreslit ani dvojrozměrně 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Spíše bych to vyhodnotil jako zajímavá a pěkná hračka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Mě by se to hodilo na modelaření:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to sympatická „blbůstka“. Pro výtvarníky určitě dobrá a dětem pro rozvíjení jejich talentu také prima.
Proč ne. Za užitečný vynález pro celé lidstvo bych to nebrala, ale určitě takováto pomůcka poskytne dost zábavy a vyžití se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

to vypadá parádně, coby výtvarník bych si s tím vyhrál ;{)> ovšemže s tím nevyrobíte nic „rozumného“, protože slučovat umění a rozum nedělá dobrotu. Umění se dělá srdcem, nebo aspoň by tomu tak mělo být.
Cena mě taky zajímala. Podle zdroje Vás momentálně přijde na 50 dolarů, což je sice dost, ale furt stokrát míň, než stojí 3D tiskárna.

Zdroj: http://cdr.cz/cla­nek/3doodler-3d-pero-pro-vyrobu-modelu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Líbí se mi to dost. Já dost často pracuji s lepicí tavnou pistolí, v něčem mi to Doodler hodně připomíná!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Velmi zajímavé a nové:-) Ale nic rozumného, jak se ptáš, se z ní vyrobit nedá, ani to nejde nijak zpeněžit, je to fakt zbytečnost k ničemu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

krucinál já bych si vyhrála jéje :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
wiky1982

3D pero je vhodné pro výtvarníky, modeláře a kutily. Pro všechny kdo mají nápady, umějí s ním zacházet a vyčistit hlavu, když se ucpe.
Mělo by být rozebiratelné. Hlava by měla být odnímatelná, aby šla vyčistit, popřípadě vyměnit, když odejde cívka. Mě se za tu dobu, co ho mám ucpalo minimálně dvakrát.
První hlavu jsem poničil protože jsem musel přijít na to, jak se čistí a musel objednat v číně novou. s tou druhoun už problém není. Vyšla mě kolem 150kč i s dopravou z číny. Take se čas od času zanese a musím ji vyčistit.
Taky se do něj musí kupovat filament (struna). Zapomeňte na to, že ho mají v papírnictví. Já ho objednávám z Prahy, kupuji ho na metráž cca 4kč/m, prodává se po desítkách metrů + poštovné za každý balík. Já s ním dělám hlavně modely.

před 2365 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek