motyka

úžeh a úpal-přehřátí organismu

Dobrý den,může tvat přehřátí organismu víc jak týden?Piju od pátku tři litry denně a ještě dnes je mi špatně.Moje lékařka ttvrdí že to může trvat dýl.Byla jsem minulou středu hodně na sluníčku a od té doby je mi špatně.teď už je mi špatně jen ráno,mám pocit jako kdyby se mi chtělo zvracet a motá se mi hlava.Včera jsem byla na kontrole a lékařka mi tvrdí že při moji váze to bude trvat dýl než dva dny.Prosím poradte mi.Děkuji Monča

Odpovědi
badisko

tak kdyz to tvrdi lekar tak to tok bude ..:D ..ma urcite leta praxe a vzdelani na to aby o techto vecech neco vedela …:D …