ClaudinQaXxX

Uzdička nahoře mezi zuby…?

příští týden mám jít k zubařce odstranit uzdičku mezi zuby, abych tam neměla mezírku. Vůbec nevím jak to bude probíhat, to budou nějak řezat nebo stříhat nebo co? a pak říkala že mi tam dá nějaký obvaz(?!) a nebudu moct jít jeden den do školy..máte s tím nějaké zkušenosti? docela se bojím.
Doplňuji:
hanulka11-ono to ale nebude laserem,ale chirurgicky a v tom odkaze od tebe o tom nepíšou moc dobře :/

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde si o tom můžeš přečíst je to bez bolesti

http://www.as­klepion.cz/anews-asklepion-news/anews-2008-news/anews-2008-2-2/laserova-frenulektomie.html

Další odpovědi
quentos

Taky mi to kdysi dělali. Dělají to při tzv. lokálním umrtvení, takže nebudete cítit vůbec nic, a to ani přes to, že Vám budou věčně z pusy tahat krvavý tampóny.

Danča84

http://www.oe­mus.com/epaper/pub/4d85­b7cd22e5e/page2­.html tady je to popsané, ale bacha, jsou tam i obrázky chirurgického postupu (nic pro slabý žaludek). Ale opravdu se nemusíš bát, nic cítit nebudeš, jen že Ti v puse „něco dělají“. Provádějí to buď v místní=lokální anestezii, nebo v celkové, nebo v lokální+seda­ce=zklidnění. Pokud to bude možné, poptej se i na možnost toho laseru jak píše Hanulka a nech si vysvětlit všechna pro a proti obou metod.