milzme

UZAVŘENÍ NOTEBOOKU.

Když mám spuštěný notebook a víko zcela uzavřu a potom po chvilce toto
víko zase otevřu tak bude možné dále pokračovat s programem s kterým
jsem před uzavřením pracoval? Musím na notebooku něco nastavovat?
Prosím poraďte.Moc všem děkuji.

Nejlepší odpověď
Bedy

Skočte do Start-Ovládací panely-Možnosti napájení a tam si nastavte akci, co dělat při zavření víka.

Další odpovědi
anonym

ano musíš.
v nastavení napájení je co udělat při zavření víka

huxa

někdy musíš, někdy ne, ty chceš, aby byl jen v režimu spánku či hibernace, ovšem ne, aby se vypl

briketka10

já mám nastavenou hibernaci všechny programy se vypnou..
po zapnutí je nenastavuji jsou již nastavené :D

pusinka50

Když znovu otevřu víko a zapnu ho, naběhne tam ihned to, co jsem tam měla předtím, takže se to musí nastavit, ale bohužel nevím jak