arygnoc

uzavírání otázek: (for administartor)

šlo by zařídít, aby uzavřené otázky mohl jejich autor opšt otevřít?

resp: šlo by zařídit, aby otázka, které (někdy neznalostí, náhodou, která byla již uzamčena, šla znovu otevřít?

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno.Možná stačí položit původní otázku jinak,a dozvěddět se tak další rady,názory,ap­.A k té omylem uzamčené se dá kvůli informacím,kdykoliv vrátit.

Další odpovědi
anonym

Tak sam asi ne . Jedine si to vyridit s Adminem. Mailem , nebo – rucne strucne. 🙂

  • iv-

led

Najjednoduchšie je ako píše Tom004.
Položiť novú otázku a pridať odkaz na pôvodnú otázku.
Tak budú mať možnosť aj ostatní si prečítať pôvodné odpovede a pripojiť sa …
pre -iv- , môžte to ako taxikári – najkratšia cesta je kľukatá 🙂