uzamčená webcamera jinou aplikací

Děkuji Badovi za radu ,zkusila jsem ,ale nic jsem tam nenašel co by pomohlo odstranit uzamčenou webkameru jinou aplikací.Když mi někdo volá-myslím videohovor na skype ,tak já ho vidím ,ale mě to napíše,že nelze video spustit,že je to uzamčeno jinou aplikací a nemůžu dojít na to jakou ,prosím o radu,jak lze přijít na tu jinou aplikaci,která mu uzamyká webcameru u notebooku

Nejlepší odpověď
anonym

otevřete Skype,–nástroje-nastavení-nastavení videa,objeví se okno a tam by jste se měl/a/vidět pokud běží webcamera.
při nastavení zvuku,by tam měla být nastavena asi vaše webcamera,jelikož má určitě vestavěný mikrofon.