aramah

Už zase? Mi někdo…

Píši to do zábavy,nebo mě to zábavné příjde.
Kdopak jste mi smazal odpověď?
Odpověděla jsem galaxii a najednou šup otázka je fuč.
Jestlipak se dotyčná osoba přizná a řekne co bylo tak hrozné na mé odpovědi????
Doplňuji:
No nic závadného v ní nebylo.Však víte že mé odpobědi mají maximálně dvě věty,žádné světoborné odpovědi to nejsou.
Nikoho nenapadám,ani jinak neurážím.
Ale děkuji za Vaše názory,myslela jsem že bych se opět stáhla,
(e mail jsem od admina nedostala.)Ale stejně by bylo zajímavé zjistit kdo je ten MAZAL.

Nejlepší odpověď
annas

Aramah, jste tady už dost dlouho, takže si možná uvědomíte, že situace se opakuje.
Nedovedete si představit, kolik mně zmizelo otázek. Často někdo otázku smazal a pak ji vložil jako anonym. Teprve tehdy jsem si všimla, že otázka je podobná té mé, a zjistila, že v mém přehledu chybí. Jenže …

Určitě neznáte odkaz na svou smazanou otázku či odpověď, proto se nemůžete zeptat admin., proč zmizely.

Asi před 14 dny mně někdo smazal 2 otázky (navíc zřejmě omylem tu, kterou jsem vložila asi před 273 dny). Protože večer na Odpovědi nechodím, přečetla jsem si zprávu od admin. až ráno. Když se pak podívala do svého profilu. otázky byly zpět.

Nedopátráte se, kdo tím způsobem škodí. Stále si říkám, že „pachatel“ má zřejmě radost, když někomu ublíží. Občas si někdo poslouží tím, že někoho neoprávněně z mazání nařkne …

Je to opravdu podlé…
Doplňuji:
Iv,
admin. neřeknou. Dodržují anonymitu, protože by tím rozbouřili hladinu. Mám to již několikrát prověřené … Aramah, můžete napsat, zkuste vložit odkaz na otázku …

Opět uvádím své zkušenosti …

Další odpovědi
barnajka

Aramah – tyhle křivárny jsou tu skoro na denním pořádku. Asi nemá cenu po viníkovi pátrat – sám se nepřizná a ty ho taky nemáš šanci odhalit. Pokud víš jistě, že na tvé odpovědi nic závadnýho nebylo, vydrž den dva, jestli ti nepřijde mail od adminů s odůvodněním smazání.
Pokud ne a ty budeš přesto chtít vysvětlení, zkus adminům sama napsat – ale nevím jak to funguje, tj. jestli ti na viníka přímo ukážou prstem.
Asi sotva…
Spíš to zkus pustit z hlavy a povznést se nad to. Nedávno jsme to tu znovu řešili – i Pájovi zmizla otázka, mně zmizla otázka…a taky jsme si nebyli vědomi nějakýho provinění vůči kodexu.
Nic s tím nezmůžu, tak na celou záležitost tzv. prdím :))

Tak – a jsem zvědavá, jak dlouho tu to moje ‚prdění‘ vydrží… :))

Halóóóó, intrikááááne – vidíš mě??? Já jsem byla sprooostááá…
Pojď si mě nahlásit :D

anonym

Aramah , napiste Adminkum na odpovedi. Dole je kontakt. A pozadejte je o vraceni vasi odpovedi. Pokud tam nebyla zadna ku .. , pi .. , tak vam to vrati. 🙂
Porad take nechapu ty lidi , co smazavaji , kdyz se to da pres Adminky zase vratit. !

  • iv-

Doplňuji:
Aramah , zkuste je hezky poprosit, treba to reknou. 🙂 A pak nam to tu NENAPADNE napiste. 🙂 -iv-

casey

V pripade, ze smazani bylo neopravnene, meli by admini otazku vratit a vinika v mailu tazateli uvest. On by si to napriste rozmyslel, kdyby vedel, ze to nebude anonymni.
Ja tedy jeste nemam pravo mazat otazky, ale za celou tu kratkou dobu co sem chodim, jsem nevidel zadnou, kterou bych vyhodnotil jako zavadnou.

bolak

Hele, nedávno tu někdo položil otázku, jestli už se někomu stalo, že špatně zařadil otázku a tak mu ji přesunuli do „správné“ rubriky a poslali upozornění o porušení pravidel do e-mailu a někdo (už si nepamatuju kdo) se tu kál, že už se mu to -jednou- stalo. To mě pobavilo :)

Takové zprávy dostávám 2 denně a už jsem to taknějak přijal jako takovej zdejší úzus. Když si koupíš jízdenku do vlaku, musíš počítat s tím že ti ji průvodčí procvakne.

Pokud ti nějaká odpověď úplně zmizí, neřeš to. Nebo to dej příště do uvozovek..jako metaforu.

terry

No jo.
Lidi jsou různé.....
Asi nemá smysl si tím kazit náladu.

Zkus ji napsat znovi :).