Mell

Už zase kámoška..Mám jí dost..Prosím pomoc..Jsem zničená :'(

Moje „Nej kámoška“ jak jsem o ní posledně psala nesnese, když se bavím s někým jiným..Prý jí jen zneužívám když jí potřebuju a prý když se na něco zeptá jsem protivná ale to není pravda.. A prý dokud se nezačnu chovat jako kamarádka tak se už nebudeme kamarádit. Mám už toho dost. Kámoška není moje povinost..Jsem sice naštvaná ale nejsem šťastná..Jsem z toho nešťastná..Co jí mám říct a jak se zachovat prosíím pomoc :(

Doplňuji:
Dobré odpovědi :) Děkuju moc :) Pište prosím ještě :) :(( jsem asi přecitlivěla takže je mi jí najednou líto..Nevím proč..:'(

Nejlepší odpověď
Drap

Nenechat se vydírat, najít si jinou kamarádku

Další odpovědi
iceT

V prvé řadě by se ona měla chovat jako kamarádka a nežárlit na to,že ty se bavíš s někým jiným.Ona se snad taky baví s kým zrovna chce nebo jak se jí to zrovna hodí,ale to už potom není kamarádka,když ona to smí a tobě to vyčte.

Najdi si jiné přátele,takové,kte­ří za to budou stát,a kteří ti nebudou vyčítat,že pro tebe nejsou středem vesmíru,když na ně nebudeš mít čas.
Teď je to jiné,máte na všechno dost času,ale co až přijdou kluci?To spolu asi nebudete chodit na rande ve třech,nebo jo?Co pak,až přijdou jiné závazky,děti,stu­dium apod?

led

To nie je kamoška, je za ňu len prezlečená. Žiarli na to, že nie je stredobodom pozornosti.
Ak s tým máš problémy, podľa otázok asi ano, ukonči kamarátstvo a urob za tým hrubú čiaru. Strtávať sa môžte, ale nepusti si ju k telu.

Deli

Milá Mell, nedávno jsem řešila svou „kamarádku“.
Více si můžeš přečíst tady:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odkud-a-jak-vznikla-nadavka-ty-kravo-vzdyt-je-to-uzitecne-zvire
No a to je mi 33 a jí ještě víc…
Všichni mi tu moc pomohli, viděla jsem to najednou z dalšího pohledu – ano, není povinností se s někým kamarádit, moje dcera se nemusí povinně kamarádit s dcerou mé kamarádky, a pokud ona kvůli tomu udělala scénu (a odjela po 2 dnech ze společné dovolené), tak to asi fakt není člověk, s kterým je třeba o kamarádství stát. Skončila jsem s ní, bavíme se už slušně jen v rámci nutnosti (třeba vozíme na střídačku dcery na výuku kytary…).
Je mi to moc líto, ale prostě je to tak.

Napřed si promysli, zda Ti za snahu stojí či ne – a podle toho dál jednej.
Myslím, že není správné komukoli zakazovat či přikazovat s kým se smí a nesmí bavit. Ani v manželství bych si nikdy nedovolila manželovi říkat, s kým se má či nemá bavit. A v kamarádství toto platí dvojnásob!