afro.minerva

Už zase bude Pojišťovna štěstí…

Už zase bude pojišťovna štěstí. Asi mi z těch přidebilněných seriálů exploduje hlava. Připojí se někdo?

Nejlepší odpověď
quentos

Přesně tak; bohužel většina národa je taková, takže na popularitě neklesnou; co s tím naděláme…

Další odpovědi
Jahoda

Ano! Já. Pojišťovna štěstí? Nejhorší seriál co jsem kdy viděla. Opravdu

panenka

ano bude ted to říkali ve zprávách taky jsem to moc nesledovala

ten který je

Připojuji se,je to škvár.

Džanička

Já jsem ten seriál nikdy neviděla ani se k tomu nechystám.Bohatě mi stačí ukázky.

GangstaHelper

Musím se připojit. V tomto směru opravdu Česko upadá, ačkoli to lidem tak nepřipadá. Samé serialy (pche! telenovely!) skoro na stejné brdo. Ordinace v růžové zahradě, Ulice atp… Ani pokus o sitcom Comeback mě moc nevzal.

Třeba na slovensku mě zaujali „Kutilové“, a když se dostanu k TV (velmi zřídka) a zkouknu to, zaručeně se pobavím.

nicasca

Musím se připojit : trapná trafika,pokus o stálý příjem bezvýznamným hercům a začínajícím taková přibylecká kasárna…,
Ordinace v růžovce – to samý, Ulice – penzijní vejminek ale v podstatě to samý,

HerbiG

jn kravina uplna :( lepsi je Ordinace :D:D:D

monarcha

PANEBOŽE nevyslovujte názvy těchto seriálů,nebo změním server,

Michal

Naštěstí ,v dnešní době, má snad každý televizor volič kanálů a i v té nejomezenější nabídce je, v době Pojišťovny, možnost utéct jinam.A ti kdo to sledují? Nechte přijíti maličkých ke mě.....

Vicki

Pro mne HRŮZA A DĚS.