mojitek

Už xxx let nevím z čeho to je

Nevíte někdo jak se jmenuje ta skladba nebo kdo jí složil?
Díky za názory.Jinak přeju hezkou zábavu 😉

Doplňuji:
jsem trdlo :o)
tak tady to je :

http://www.you­tube.com/watch?v=fY­EMOFza4AQ

Nejlepší odpověď
vagra

Protože originální hudbu k filmu Altrimenti ci arrabbiamo! složili Guido a Maurizio De Angelis,sborová píseň Coro dei pompieri /volně přeloženo jako Hasičský sbor/pochází také od těchto autorů.

Zdroj: http://www.im­db.com/title/tt006969­7/

Další odpovědi
led

pripájam sa, ani je neviem 😁
Doplňuji:
Neviem, či sa mám rozlobit a být zlá alebo si zaspievať s nimi Pa pa pom, Pa pa pom, Pa pa pom, Pa pa pom

Losos

Oliver Onions – Coro dei pompieri

:) Doufám že mnoholeté trauma tímto bude zažehnáno :)

anonym

A nebyla to ta z jestli se rozzlobíme budeme zlí? Italský film ne francouzský, 80.roky.

anonym

jo já vím ktará to je,to je ta lalalalal
Doplňuji:
vím jen že je to z filmu z Lou De Funesem

chucky

Zapátrala jsem na seznamu:-)
Coro dei pompieri-Don Buggy

quentos

… a jaká?

rynek878

Losos, jste u mne borec,smekám !!!!!!!!!!!

mojitek

Jinak ja skupinu Oliver Onions znam-Dune Buggy,Sandokan atd..jenom jsem nevedel kdo tuhle skladbu slozil,a spis jsem myslel ze pujde o nekoho uplne zcela jineho.No,je videt ze ti M. a G de Angelis jsou fakt geniove. Jeste jednou diky,mnohalete trauma je to tam :o)

mojitek

MOLTO GRACIE SEGNORI LOSOS E VAGRA ,MOLTO GRACIE 😉

vagra

Sei il benvenuto, amico! 🙂

mojitek

Ja se z vas picnu,jde mi o nazev skladby a autora,vy kujóni

anonym

No tak dobře. Tohle že někdo napsal? To se nedá poslouchat, zní to jako vtip:-)