hanulka11

Už víte,že lidská blbost nezná mezí?

http://www.stre­am.cz/chybama­seclovekuci/659123-posledni-myti-auta-zevnitr

co na to říct??????

Nejlepší odpověď
anonym

Vapkou se dá čistit všechno,jak vidím i auto!

Další odpovědi
aramah

Asi mu to dojde až si sedne :D
Bůhví co v tom autě převážel nejspíš nějakou mršinu že to vzal tak z gruntu :(

Andělé

Tj.neuvěřitelné,to snad byla recese,ne? 😁
Není to auto z vrakoviště a někdo si udělal „žertík?“.
No ale nevypadá,žejo?
Ježkovy oči.....:-DD

Aramach,to mě nenapadlo:-D,i tj.možné:-))

briketka10

jestli předtím nevezl bezdomovce, tak nevím proč to autíčko tak sprchoval ?? asi smrdělo..
ale vypadá to na vrakoviště..

Drap

Na všechno jsou měřidla, jen lidská blbost je nezměřitelná.

anonym

Ale, proč hned tak příkré odsudky, třeba měl fakt vážné důvody.

  1. Mám pár známých postižených povodněmi, kteří potřebovali vyčistit nánosy jemného bahýnka i zevnitř auta.

Proč by zrovna tohle nemohl být jeden z rychlých a účinných způsobů. U tohoto staršího modelu Polonez nehrozí až takové riziko poškození elektriky. Navíc to dotlačil, možná má i vyndanou baterku a když to následně nechá pár dní vyschnout, může být v pohodě.

  1. Vzhledem k tomu, že tak razantně a důsledně desinfikoval jen prostor pro spolujezdce, mohlo by se jednat o projevy postraumatického šoku po hysterickém rozvodu.

Postižený naléhavě potřebuje vytěsnit jakékoliv pozůstatky toho, kdo jej roky tyranizoval a ubíjel.

  1. Bláznivá sázka, jíž jak patrno zřejmě vyhrál.
  2. Část reklamního klipu – Nechcete dopadnout také takto? Používejte naše produkty … (čističe , aromatické stromečky, pěnu na čalounění, deodaranty atd.)
  3. Záměrný hoax, dělající si šprťouchlata z podobných naivních důvěřivců.

P.S. Stačí jen trochu fantazie a hned je možných vysvětlení daleko víc, než mne tak odboku napadla.
Doplňuji:
Oprava, *posttraumatického