nyjono

Už víte o kolapsu Věry Špinarové? Posílám na dálku velkou podporu. Moc s i jí vážím.

https://www.su­per.cz/491611-zpevacka-vera-spinarova-je-v-bezvedomi-jeji-stav-je-velmi-vazny.html

Nejlepší odpověď
gecco

Holka holt nemládne…
Má fantastický hlas – a doufám, že ji ještě uslyším/e…
Držím palce.
😉

Další odpovědi
Kepler

Dozvěděl jsem se to až teď, bulvár zásadně nesleduju. Doufám, že se z toho vylíže, má velký hlas a fandím ji.

briketka10

Ano vím.
Už ráno tuto smutnou zprávu říkali v rádiu.
Ale ne, proč zkolabovala. Nyní vím, že se
jí zastavilo srdce. No už má nazpíváno dost.
Je třeba předat žezlo mladším.
Ale i tak ji mám moc ráda. Její písně jsou krásné.

Držím jí pěsti to je štěstí :)

marci1

Je mi to velmi líto. Setkala jsem se s ní. Výborný a veselý člověk. Umí rozesmát. Držíme palce! Má tolik fanoušků, kteří teď na ni myslí. Bojuj Věrko.

Drap

Ano zachytil jasem to již ráno, kolem osmé.