bolak

Už vás někdy za něco žalovali?

A jak jste dopadli?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Jsem nikdy nežalovala ani ve škole natož abych někoho zažalovala. Nemám hold na něco takového povahu.

Další odpovědi
Drap

Ano

Kopal jsem přípojku kanalizace a odhalil jsem telefoní kabel, ještě ten starý, kde izolace byla papír. žádná chránička, nic. Nahlásil jsem závadu, zaplatil opravu. Potom jsem byl odsouzen samosoudcem a dostal jsem podmínečně 3 měsíce na rok.
Doplňuji:
Kdo zkrátka nic nedělá, nic nepokazí.

50centes

Ano

Doplňuji:
pokuta 2000kč

led

Jiná odpověď

Toto je ten typ vašej otázky „nevím“, vašej kritiky:
stačí odpovedať ano, alebo ne, prípadne jiná odpověď, nič viac a bodík je na svete. hurá!
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nevim-odpoved

natybubu

Ne

muhamed

Ne

terry

Ne

anonym

Tak jsem si špatně přečetla otázku, ale odpověď je stejná.