bolak

Už vás někdy pobavila Té devítka?

Pomatuju jak k nám do města kdysi dávno přijela na návštěvu babička a my zrovna nějak stěhovali nábytek, tak jsme ji řekli že ať si ještě chvíli trajdá po městě, a že ji dáme vědět kdy může přijet, kdy to bude všechno hotovo. No a asi za hodinu a půl, stařenka už byla dvakrát v Tescu a celá promrzlá teď postávala někde u zastávky a čekala na znamení ale stále nic, a tak vzala mobil a napsala mámě: „Tak už můžu přijet?“ a máma měla zrovna novej telefon, nastavenou T9 a babička vzápětí obdržela tuto zprávu: „Ne, teď jsem rozhodně nejezdi, zrovna jsem vytekla“ . Mělo tam bejt „zrovna jsem vzteklá“. Babička se nám pak neozvala asi dva tejdny, zřejmě to považovala za něco vulgárního.

Nejlepší odpověď
Terryle

No, možná se babička jen naštvala, že pořád ještě nemůže domů… :}

Mě osobně T9 nikdy nepobavila, nedostala tu šanci. Z hloubi duše ji nenávidím a zásadně ji vždycky vypínám. Používala jsem ji asi den na prvním mobilu a musela jsem tu věc učit polovinu mnou používanejch slov, šíleně to žralo čas, tak jsem to vypla. A od tý doby je mi blaze.
Podobně zábavný jsou automatický opravy ve Wordu… ty bohužel někdy zapnout musím, takže se automatickejm vtípkům nevyhnu. Ale žádnej fakt velkej záchvat smíchu se zatím nekonal…

Další odpovědi
hanulka11

???????
Doplňuji:
Vím dobře co je T9 ,nepoužívám ji

www

Tak tak. Používám T9 zcela běžně, třeba právě teď. Začátky byly ale stejné a sranda veliká 😁. Naučil jsem ji pár svých výrazů, a teď pohoda. Člověk musí dávat pozor při psaní málo používaných slov a číst nabízené možnosti – pak to jde 😉
Pro neznalé: slovník T9 je způsob psaní na mobilech, kdy se uživateli nabízí celá slova. Více net. 😉

briketka10

používám ji od doby co mám první mobil, naučila mě to teta, při psaní nějakého slova co má v paměti T9 mě pobaví ta jiná, která napsat nechci, ale nebaví mě co nejsou v T9 a musím je doplnit..