bolak

Už vás někdy odněkud vyhodili?

Teď nemyslím virtuálno, ale reál – svět ve kterém se obejdete bez myši. Z hospody, obchoďáku, kina, odkudkoliv…

(Mě osobně vyhodili z knihovny a navíc jsem dostal od tam+ější knihovnice zákaz vstupu, tedy jakýsi ban do školní knihovny. Dodnes netuším proč.)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Asi se všude chovám příliš slušně a nenápadně.

Další odpovědi
venkovan

Ano (z jakého důvodu)

Z domova a rovnou od otevřené ledničky.
Ale vlezl jsem zpět oknem.
A ledničku potom doplenil – včetně smaženého květáku který nesnáším. Ale pro pomstu se člověk obětuje.

honza19hk

Ano (z jakého důvodu)

z hospody,měl jsem v sobě asi 12 piv a nějakej tvrdej a chtěl jsem po pinglovi flašku rumu.Tak mě hospodskej řekl zaplať a vyrazil mě.Pak si toho moc už nepamatuji jen vím,že jsem se probudil na stohu na poli.

kapka

Ano (z jakého důvodu)

Naposledy minulý týden od hráze přehrady. Jsem viděla na netu, jak se plave mezi žralokama, tak jsem si chtěla zaplavat aspoň mezi kaprama. 🙂 A oni byli všichni pod hrází, protože jim tam pořád někdo něco hází k jídlu. Přišel na mě hráznej, že to je nebezpečný, musela jsem zpátky za bójky. 🙂

pizlicka

Ano (z jakého důvodu)

z nocniho podniku,s zivou hudbou.dali jsme si s pritelem predkrm,veceri,ale nalivala jsem si tajne ze sve flasky bealyes,a vyhodili nas.marne jsem si jako omluvu chtela dat jeste pohar.to mi bylo 20 let:-)

jmhad

Ano (z jakého důvodu)

Doplňuji:
před týdnem z kuchyně jednoho horského hotelu,když jsem byl na návštěvě u manželky a šel jí pomoci připravit snídani pro 50 lidí – podotýkám,že jsem se vracel z dětského tábora,kde jsem 14 dnů k plné spokojenosti vařil pro 80 dětí.Tak sprosté jednání jsem ještě nezažil.Jó dnes jsou úspěšní jen bezohlední hulváti

manon

Ne

Doplňuji:
Marně jsem se snažila vzpomenout. Asi fakt ne. Leda ze třídy za dveře – tam jsem jednou byla – ale zaboha si nevzpomenu, co se komu nelíbilo :)

Kohut57

Ano (z jakého důvodu)

Na vojně jsem měl v ložnici, velké jako školní třída, kavalec v opačném rohu, než zbylí vojáci. Prý jsem stále hrozně chrápal a tak mne jednou vyhodili i s postelí do skladu s jídlem. Chrápání mě tenkrát nepřešlo, ale brzy jsem přibral asi 10 kg. Byl jsem jak režisér Krejčík ve filmu Slavnosti sněženek. Taky jsem je varoval, ať to nedělají.

Damiana

Ano (z jakého důvodu)

Ano, docela běžně. Byla jsem docela dobrá na češtinu, no prý nej ve třídě…:-)) Úča to brala tak, že když exceluji u tabule, při diktátu bych se zbytečně rozptylovala a napovídala – to jsem fakt dělala. Pomocí prstů. Ukazováček – měkké i, „véčko“ – ypsilon. 🙂 Asi jsem jí šla dost na nervy. Tak mě pak preventivně při diktátu vyhodila ze třídy (ona tomu říkala, že mám jít s oběžníkem, nebo co to bylo… hhh). Jednou jsem se koukla a na papíře bylo napsáno: Věrko, založ to někam a nech jí zalít kytky, píšeme diktát! Laďka
Když ale dovezli vedle do ovozelu banány, kantorská korespondence byla zapomenuta a já trčela ve frontě… A nedala mi pak ani jednu tu zelenou potvoru! 🙂