Už vás někdy obšoustla smrt II. Víte co to znamená?!

Doplňuji:
To se vám jako nestalo,že jste se otřepali a okamžitě na vás vyskočila husí kůže? Tak tomu se říkávalo o obšoustnutí smrtkou.

Nejlepší odpověď
hanulka11

No zřejmě myslíš, jestli se o mě otřela… ne opravdu ne a jsem za to ráda

Další odpovědi
vlk samotař

Ale ano- kolega v práci na mě hodil strom.

briketka10

ano a 3×
jednou se o mě otřel nepříjemně kamion až mě přitlačil k patníku, bylo to o fous..
potom ve špitále když mi zjistili tu mou nemoc po záchvatu..
a pak jsem se praštila do hlavy a měla krvácení do mozku což je nebezpečné a hned mě přijali akutně na neurochirurgii, ale vyvázla jsem :)

Sůwa

Tak já bych to sice vyjádřila jinými slovy, ale letos v nemocnici jsem komunikovala s lékařem .....a pak už jsem jen slyšela, jak na mne někdo volá a ležela jsem na lůžku s nohama ke stropu. Bylo mi tak nějak hezky, že se mi ani nechtělo odpovídat. Doktor pak povídal, že jsem najednou nebyla přítomna, dokonce jsem i dýchat přestala.

Fildas

Neznamenalo to něco jako epileptický záchvat? Jako že člověk úplně „zkameněl“?

Damiana

Já jsem ve vztazích spíše netýkavka a co se týká smrti, tak těch obzvlášt. Takže spíš než tvoje ve stylu: jde se na věc; já používám své stydlivější, že na mne sáhla. A ano, zažila jsem to mnohokrát, divný pocit.

honza19hk

ano,ale naštěstí jsem to přežil.Převrátil se na mě lakatoš,naštěstí ne plnou vahou.

manon

Zvláštní rčení… neznám a ani se mi to nestalo.
Jen smrt nepatřičně sahala na to nejcennější, co člověk má. Ale to je o něčem jiném.

Sůwa

Něco jako „přeběhl mi mráz po zádech“?

anonym

Ano Sůwo,tys to vystihla'!

briketka10

co znamená smrt II. nevím a celkově otázce nerozumím :(

anonym

Briketko,smrt II znamená,že ji vkládám podruhé,proto že tu první mi někdo záhy smazal