iceT

Uz vas nekdy chytil?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/216343-prevratne-rozhodnuti-revizor-ma-pravo-cloveka-bez-jizdenky-zadrzet.html

Nejlepší odpověď
quentos

jj, a je zajímavý, že vždy to schytáme my, co jedeme načerno jednou za uherskej rok, když se nejvíc někam spěchá, nejsou drobné na lístek apod. Přesto mě za dob studia v Brně chytili třikrát.
Nejvíc mě fascinuje, že v oblasi ghett, která obývají přičmoudlí spoluobčané, revizoři nechoděj. Mají totiž sami strach. Hlavně že je „rasizmus“ a diskriminace" … to je, ale z čí strany!