Avatar uživatele
paul1

Už Vás někdy buzerovala technika?

Dosloužil nám bezdrátový stolní (přenosný) telefon u pevné linky. Odešel displej, fungovala jen spodní jeho strana. Chtěli jsme už pevnou linku zrušit, máme dva mobily, ale nakonec jsme se nechali dcerou přesvědčit, aby jsme si pevnou linku ponechali, někdy totiž na ni volá, když se nemůže dovolat ani na jeden mobil (pravidelně je někde zapomínáme i s košíkem, kde jsou uloženy). Včera jsem si tedy za mírný poplatek vyzdvihnul v prodejně telefon nový. Větší a hezčí než ten původní. V návodu je napsáno, že je nutné ho nechat po zapojení aspoň 10 hod nabíjet. Tak jsem tak učinil. Po krátkém čase se na displeji objevilo: "Prosím nastavte datum a čas." Neudělal jsem to hned, šel jsem si uvařit kafe a po chvíli jsem chtěl ten datum a čas nastavit. Na displeji už byl ale ten oznam s velikým červeno-žlutým vykřičníkem. To mne tedy naštvalo, co mne má co prohánět, když se bude ještě 9 hodin nabíjet. No raději jsem ho ale nastavil, abych ho nějak nerozčílil - člověk neví, jaké vymoženosti ta nová technika má :-D.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, autacek, Ametyst, odolen před 14 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Neustále. V autě se může zbláznit, když jedu krokem a spolujezdec ještě nedopnul bezpečnostní pás. Na mobilu jsme pracně vypnuli data a přístup k internetu, protože nám operátor bezdůvodně kradl peníze, i když jsme seděli doma v signálu. Třeba v 11 hodin večer. Když jsme to složitě povypínali i v appkách, denně chodí v 11 večer sms, zda se chci připojit k internetu, a co pro to udělat. Děsné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

No, je to otravné, ale někdy nutné. Třeba když se přihlašuju do internetového bankovnictví, musím vyplnit 3 položky. Kde to jde, všechno si zjednodušuju. To si nedovedeš představit, co mě stálo času, přemýšlení a nervů, než se mi podařilo zapojit řídící jednotku na elektrokole. Návod jen omezeně použitelný. Desítky vodičů a konektorů a stejně mi vše nefungovalo. Spousta zbytečností, kterých jsem se zbavil. Já se zbytečně buzerovat nenechám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

No stačí mi, když otevřu tablet, nebo mobil a spousta nedůležitých informací, po různé kombinaci knoflíků zjistím, že mi funguje stále jedna kombinace, ale jen v určitou dobu a v určitém azimutu.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika