Ella

Už vás navštívil sčítací komisař/ka?

A budete formuláře vyplňovat a odevzdávat nebo je vyplníte na internetu?
Myslela jsem, že mají chodit odpoledne, ale u nás byla paní v půl deváté…

Nejlepší odpověď
hanulka11

U nás přinesla listonoška lístek ,kdy bude komisařka chodit … v úterý mezi 16–18h. Také se dostavila v určenou dobu. Pošlu to přes pc.

Další odpovědi
mosoj

Vyplňovat to budu na inetu. Potřebuji jenom to identifikační číslo. Vyplňování bude možné až od 26. března a určitě tam bude stejný nával jako na telefonních linkách. Vyplněný formulář nepůjde uložit k pozdějšímu poslání a tak jsem zvědav kolikrát to budu vypňovat.

dědapetr

U nás ještě nebyla a vyplňovat to budu na netu

myšpulín

Měla jsem na včerejšek domluvené, že mezi 18. a 20. hodinou přijde sčítací komisař/ka, ale nikdo nepřišel, tak uvidím, jestli mne bude někdo kontaktovat pro domluvení náhradního termínu.
V případě, že ne, tak jsem rozhodnutá, že budu volat sama příští týden pro domluvení jiného termínu.
Formulář budu vyplňovat přes internet.

Pralinka1979

Byla a též vyplním po tom 26.3. na netu 🙂