Kepler

Už vás napadlo nějaké zvíře vyjma našeho nejlepšího přítele psa?

A s jakými následky? Mně maximálně škrábl nějaký ten kocúr, nebo si zapíchala nějaká komáří samička. Jo a taky mě rádi štípali husáci.

Nejlepší odpověď
elkon

Labuť a byl to fofr. A v dětství u babi kohout, houser a beran (samozřejmě že ne najednou). Byly to štípance do zadku, kohout na hlavě a beran mě podrazil nohy
a otočil do příkopu.

Další odpovědi
cochee

Kočka samozřejmě drápala, ale to mě nenapadla, páč já si začal 😁 kočku jsem viděl napadnout moji matku, když se „zmocnila“ odrostlejšího kotěte. Vzteklý kohout, útočil jak na férovku, tak i zákeřně zezadu anebo seshora 😁 no a kupodivu králík a to dost často, některé odrostlejší kusy se brání, když je chci chytit za „hřbetovici“ a přenést do vedlejšího kotce, abych jim mohl vykydat hnůj, ale to je totéž co kočka – já si začal. Ale některé tyto starší kusy na mě startují, když jim dávám žrádlo – seno, trávu.
Btw. pes je možná váš nejlepší přítel – můj zcela jistě ne.

seraphico

Když jsem byl jako dítě u babičky, tak mě napadl sousedův kohout. Byl to pěkně agresivní hajzlík, co si hlídal své území. Lepší než kdejaký hlídací pes :)

Hufnágl

Nerad na to vzpomínám, ale přežil jsem napadení statným býkem.

anonym

Moucha, potvora!

aliendrone

To víš že jo Keplere. Jsem děsně cool, prostě k sežrání, takže kdejaká havět si do mne chce kousnout. Ze všech nejhorší jsou ZMIJE JEDOVATÉ. ;) :D :D

Justin1

Nejdřív jsem to slovo „napadlo“ pochopil tak, že mě to napadlo v hlavě jako nápad. Vzpomněl jsem si na tuhle písničku o morčeti: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=yHkbb1JUJ­Hw

V poslední době jsem měl každý rok jedno klíště, letos ještě ne.

Jak se zdá, sršni se rádi povozí v dopravních prostředcích. Sršně jsem jednou zažil ve vlaku, poletoval pod stropem sem a tam. Do jiného vagonu se jít nedalo, byl to jenom jeden motorový vůz. Jednou jsem taky jel s manželkou autem a sršeň nám vlétl do auta. Manželka na mě křičela, abych zastavil a vystoupil, a sotva auto stálo a byl jsem venku, sršeň vyletěl ven a manželka volala, abych honem jel, než nám tam zase vletí.

Kelt

Husy, kohout, beran – zážitky z mládí. Vosy a včely nepočítám.

Rokio

Párkrát mě poškrábal kocour, kterého jsme měli dříve, když jsem ho dráždil. Současný kocour je jako beránek, protože se mu od útlého věku věnujeme.

Párkrát mě štípl komár, když jsem chodil s tátou stanovat, ve 3. třídě jsem šlápl na včelu a ta mě píchla, a to je asi tak všechno.

zjentek

Napadlo mě – napadají mě klíšťáci!

led

Napadnutie zvieraťom, vtákom, rybou a hmyzom považujem za čosi, čo je v súlade s prírodou.
Ale najnebezpečnejšie „zviera“, ktoré ma napadlo, bol človek. To už nebolo v súlade s prírodou.

briketka10

Hejno sršňí se na mě vrhlo z trámu u verandy,
stihla sem zdrhnout. Volala sem na město. Hned
přijel chlap ve skafandru s nádrží a postříkal je.
Vylítaly všechny a některý padly hned k zemi BRR..
Hnízdo je v tý verandě fůůrt a teď tam lítaj vosy,
taky vopruz..někdy mi ňáká z nich vlítne dovnitř a
můžu se zbláznit !!
Potom mě nabral sousedův beran, ale proti sršňím
to bylo mini pidi.. nedá se to srovnat..jen kvůli tomu
jak sem byla na kaši..