stana73

Už vás letos kontrolovala dopravní policie?Chtěli po vás lékárničku?A co fouknout?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nekontrolovala mě dopravní policie. Já mít lékárničku nemusím, až od října.
A pokud by mě stavěli, tak bych jim fouknul :D:D

Další odpovědi
Myšák V.

Ano.Lékárničku pokud možno nerozbalenou,re­flexní vestu,pojistky,tro­juhelník a dýchat jsem musel.
+zjištění zda nejsem v evidenci hledaných osob.
Prý to tak má být.Policista co kontroloval auto po mně tomu stačila jen prohlídka řidičáku u pěkné baby((
Stál jsem tam deset minut jak debil,v zácpě a každý kdo si mě prohlíd se ušklebil(((

panenka

Zatím stani ne 🙂

Jahoda

Staničko, letos ještě ne… :)))

aramah

Ještě ne ale je mi to jedno mám lékárničku-vestu a jezdím střízlivá.:D

Elk

Za celý loňský rok mě kontrolovali pouze jednou a to bydlím ve velkém městě a ani mi nedali dýchnout, no a letos ještě ne, ale neměl bych problém.

venkovan

Mne staví jen kdž ode mne chtějí peníze a nebo si je vyhledávám aby mi řekli, kam mi přeparkovali auto. Nicméně to neznamená, že mne třeba zítra nezastaví. Pokud je to Policie ČR, tak to bývá pohoda, pokud městská či obecní, tam bývá problém s jejich inteligencí a důležitostí. A takový věci jako je lékárna neřeším když jí budou chtít, tak se jí pokusím najít, když budou chtít dýchnout, tak jim fouknu – a´t mají radost.