Avatar uživatele
stana73

Už vás letos kontrolovala dopravní policie?Chtěli po vás lékárničku?A co fouknout?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Jahoda, aramah, Elk před 4845 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Nekontrolovala mě dopravní policie. Já mít lékárničku nemusím, až od října.
A pokud by mě stavěli, tak bych jim fouknul :D:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Myšák V.

Ano.Lékárničku pokud možno nerozbalenou,re­flexní vestu,pojistky,tro­juhelník a dýchat jsem musel.
+zjištění zda nejsem v evidenci hledaných osob.
Prý to tak má být.Policista co kontroloval auto po mně tomu stačila jen prohlídka řidičáku u pěkné baby((
Stál jsem tam deset minut jak debil,v zácpě a každý kdo si mě prohlíd se ušklebil(((

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Zatím stani ne 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Staničko, letos ještě ne… :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ještě ne ale je mi to jedno mám lékárničku-vestu a jezdím střízlivá.:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Za celý loňský rok mě kontrolovali pouze jednou a to bydlím ve velkém městě a ani mi nedali dýchnout, no a letos ještě ne, ale neměl bych problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Mne staví jen kdž ode mne chtějí peníze a nebo si je vyhledávám aby mi řekli, kam mi přeparkovali auto. Nicméně to neznamená, že mne třeba zítra nezastaví. Pokud je to Policie ČR, tak to bývá pohoda, pokud městská či obecní, tam bývá problém s jejich inteligencí a důležitostí. A takový věci jako je lékárna neřeším když jí budou chtít, tak se jí pokusím najít, když budou chtít dýchnout, tak jim fouknu – a´t mají radost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek