bolak

Už vás dostalo vedro?

Vedro útočí. A já se vám přiznám, že na mně si dnes vybralo svou první daň, když jsem se v obchoďáku pokusil platit zákaznickou kartou české pošty. A nejhorší je, že mi to nedošlo ani když mi to přímo řekla:

  • „TO MÁTE ČESKOU POŠTU..“
  • „NO .. A CO JAKO…“

no vona je snad úplně blbá…říkám si…pár vteřin jsme se ještě na sebe tak jako zamilovaně koukali…a pak mi to došlo)

– „ZASRANÝ KARTIČKY…“ vysvětluju jí, jak mohlo dojít k omylu… ale do očí už jsem se jí radši nepodíval..

Jak jste na tom vy? Taky něco máte?

Nejlepší odpověď
anonym

Dneska jsem byla na pojišťovně něco vyřizovat a byl tam úředník, starej chlap, dobře v důchodu, on seděl, já stála nad ním, neměl tam ani židli a prej že ať se posadím, tak jsem mu řekla, ať teda vstane, on vstal, já vzala jeho židli a sedla jsem si, nohy křížem a on na mě koukal jako trubka, pre „kdo tady vzal tu židli?“ A já „no na mě se nedívejte, já ne“, tak si přinesl jinou, já už vstát nemohla, byla jsem taaak unavená 🙂

Další odpovědi
Zbynas

Ano, místo dvou půllitrových rumů na večer jsem omylem koupil tři.
Místo klasických ranních tří piv jsem si u nás v hospůdce dal pět.
Vedro působí .D

mosoj

Stále renovuji plot i přes den a nic. Ale teplo je, to nepopírám.

marci1

Dostalo taky, chtěla jsem si zalít kávu mlékem a místo toho jsem šla s lahví mléka zalévat květiny. Naštěstí jsem se včas vzpamatovala ! 🙂

anonym

Zbynas u vás otevírají ráno v hospodě?
Že bych zajel.
Sambo to je na nominaci.