kenyrts

Už Vám přátelé někdo popřál k Vánocům,

vše nejlepší hodně zdraví,pohody, a tolerance,ne,tak jsem tedy první,moc si to všichni užijte a zde je něco navíc…

http://www.you­tube.com/watch?v=51bO1CV­PWRA&feature=re­lated
Doplňuji:
No jó,ale když já chtěl být první.....

Nejlepší odpověď
barnajka

Jestli to vaše přáníčko můžu vztáhnout i na sebe, tak moc děkuju, kenyrtsi.
Na oplátku vám posílám jednu smutnou zimní, ač teda ne úplně vánoční písničku. Ale snad se bude přesto líbit :) http://www.you­tube.com/watch?v=1E­OEl-n3wXk&feature=re­lated

A spolu s ní letí přání krásných vánočních svátků prožitých v klidu, lásce a pohodě…a nejlíp po boku těch, na kterých vám záleží ze všeho nejvíc.
Užijte si zbytek adventu, sosejte to svátečno, co ho je teď plný ovzduší…a ‚Šťastný a Veselý‘ všem dobrým lidem! ;)

A ať i nad každým z vás bdí http://www.you­tube.com/watch?v=s7IB­bMdDF5Q

Další odpovědi
anonym

Kenyrts , Jami , vy me davate ! Takova romantika !
Poslechla jsem si ted oboji.
Ted se bojim , ze si jeste poslechnu od Barnajky a pak snad zavolam Dr., aby prijel. !
🙂
Diky a Hezke svatky vsem. -iv-

anonym

Ano,dnes dopis od vedení závodu,za tvé přání děkuji,totéž přeji i tobě a všem tvým blízkým.Posílám ti taky jednu.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=U­GYGBEvlSa8&fe­ature=related­Posílám ti taky jednu

Andělé

Kenyrts,jste hodný,i mě jste krásně potěšil,děkuji Vám. I Jami Vám,za překrásnou hudbu. Baranajko,Čechomor miluju,děkuji:-)

  • iv-,tj.brzká předvánoční nálada,že?

Také přeji všem krásné,pohodové Vánoce,hl.pevné zdraví a moře lásky. A nepřepapejte se..:-))

hanulka11

Díky,ale myslím, že je času ještě dost.

briketka10

nebuďte všichni tak smutní ! já Vás rozveselím jó hele..

http://www.you­tube.com/watch?NR=1&fe­ature=endscre­en&v=6gCWVMNE­eMI

http://www.you­tube.com/watch?v=nn2h3_a­H3vo&feature=re­lated

http://www.you­tube.com/watch?v=OJ­Cq4eskBDg&fea­ture=related

a Všem Vám přeji také krásné a veselé svátky..

Doplňuji:
také mi už chodí mailíky od kamarádek hodně a hodně mi jich přišlo..já si ještě počkám, musím najít pořádnou bombu roku..

www

Zatím ne, ale já jsem již svoji vánoční a současně PF z vlastní tvorby odeslal 🙂
Dokonce i většinu dárků jsem předal, hurá a mám to zasebou! 😁

pokazdejinak

jak píše hanulka, opravdu je ještě brzy, ale včera měl syn ve školce besídku, takže bohužel kenyrts, nejste první :) už mi bylo přáno ;)))

ale za každé přání děkuji a přidám taky jeden klip – z těch veselejších:
http://www.you­tube.com/watch?v=SDZcGz4­vmJc
Doplňuji:
no… ale když tak počítám, kdy jste sem zadal tu otázku, tak to asi bylo o minuty ;)
… krásné Vánoce

anonym

Díky, Dijon je špica! Jinak jak píše hanulka, je ještě docela brzy, ale jeden klasický pohled už mi přišel od lehce potrhlé ředitelky Občanského sdružení, PaedDr, jíž je 84 a píše každý rok už 1. prosincový týden. (Kam se na ní hrabe iv).
A dále jsou rozesílány na 2,3 mil. obálek našim důchodcům o kosmetickém zvýšení důchodů od Nového roku.
Dnes už chodí většina přání do mailu s pps, pár už jich také dorazilo.
Přeji též všem splnění jejich nejtajnějších přání.
P.S. ad iv, nemuselas mi ani volat, neb jsem čekal pod tvým oknem s kytarou a písní na rtech.

anonym

Možná, kdybys to podal pod rynkem, že by ti přišlo ještě víc odpovědí. Ale asi kenyrts spíše potřebuje pár bodíků, když je teprve pár bodů po stříbru.

kapka

Dr.Axle, Vy jste tu teď za nickovou policii? Pak byste mohl nejdřív mně odpovědět na jednoduchou otázku: Kde berete tolik informací, které znají jen ti, co jsou tu delší dobu, když jste tu oficielně pod nickem Dr.Axl teprve od června 2011?
Nerada bych Vám křivdila, ale všimla jsem si už několikrát, že toho víte nějak moc z minulosti, kdy jste tu oficielně nebyl. Takže, když už si hrajeme na tu pravdu, tak prosím o vysvětlení a veřejně, ne přes mail.

Nechtěla jsem rýpat, ale Vy si o to poslední dobou koledujete. Nechápu, proč jste šťoural do Annas.

anonym

Kapko, ani ja to ( HO ) nechapu.
A vite co ? Me je lito , ze uz tu mame uzivatele s nickem : duvenblejt.
Jinak bych si ja osobne, tenhle druhy nick dala.
A verte mi , ze ja se nebojim.
A doufam , ze tohle tady nebude jeste NEKDO dale rozmazavat , ev. kopirovat do dalsich diskuzi ( az s eto bude hodit ). Tady jde jen o jedno : Ublizit.
Jak uz jsem psala … jduvenblejt.
K , a vas miluji porad … ( vy to vite … a ted jsem toho vyuzila , abych si i ja do nekoho rypla ). -iv-

kapka

  • iv-, taky Vás mám ráda, děkuju za podporu.

anonym

Kapko , nerada bych vas zklamala , ale ja myslela Kenyrtsa. 🙂
Ale potesila jste me. 🙂
Ale vas mam take rada , tak nesmutnete. 🙂

  • iv-

kapka

Aha, bylo tam jen K., tak se to nedalo poznat. Takže ženy zde máte ráda a muže milujete, že? Propříště už v tom budu mít jasno. 🙂