Complex

Už vám někdy z kola upadla šlapka?

Měli jste z toho úraz? Kdy jste předtím naposledy šlapku měnili? Vzpomenete si?

Nejlepší odpověď
Drap

Kdysi dávno, jako klukovi. Byly z toho silniční lišej na různých částech těla. Neměnil jsem ani nepamatuji.

Další odpovědi
nyjono

Jo.
Byla to celkem síla dojet cca 5 km s jednou šlapkou a jednou hrazdičkou 🙂
Výměnu pedálů ani nepamatuju.

Kepler

Ano, urazil jsem si ji o obrubník, když mě na křižovatce vytlačila tatra. Pak jsem jel 15 km o jedné šlapce. To teda bylo maso! Pak mi ještě praskla klika v místě očka na závit šlapky – stalo se to při rozjezdu stylem nasedání na koně. Byl to parádní držkopád, ale jenom s drobným zraněním.

Roman71

Šlapka na kole mi ještě nikdy neupadla, ale co se mi stalo, uvolnila se mi šlapka od ozubeného kola řetězu. Zpočátku to jen tak pochrupovalo, později přeskakovalo a nakonec jsem mohl šlapat jako o život a kolo stálo na místě. Naštěstí se to obešlo bez úrazu.

mosoj

Ne, ani na šlapku jsem neupadl.

led

Kedysi dávno, keď ešte po cestách nechodilo veľa áut, sa mi na ceste z Katowic do Krakowa zlomil pedál (šlapka). Šľapať, na jednej strane na pedál a na druhej strane na kľuku, veru v horúčave letnej nedele nebola cesta Rajom. Obchody zavreté a servis žiadny. Na konci jednej dediny pracoval kováč. Slovo dalo slovo a ďalej som šľapala na kováčom čerstvo ukutým trňom prichyteným na uplakanú kľuku pedála.
Jedna z krásnych spomienok na minulosť…

Complex

PS: Řeč není o prostitutce. ;)

Complex

PS: Řeč není o prostitutce. ;)