Avatar uživatele
bolak

Už vám někdy vykradli byt / dům?

Nepočítejte chatu, kam jezdíte čas od času, ale jen místo, kde bydlíte. A pokud ano, kde jste v tu dobu byli a pokud jste nebyli zrovna v něm, byla to jen náhoda, anebo jste prostě nedodrželi nějaké to pravidlo opatrnosti, jako že jste někde na Facebooku napsali, že jedete na 14 do Itálie a že nikdo nebude doma a tak podobně?

A ještě jedna podotázka, chytli je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, briketka10, marci1 před 3131 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne, zatím mě nikdy nevykradli

Ne,nikdy se jim to nepovedlo a chatu nemám.
Stačí mi malej domeček se zahradou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ne, zatím mě nikdy nevykradli

Ale zažila jsem něco jiného. U dveří zazvonil policista s velkou kabelou a chtěl jít dovnitř s tím, že mi vykradli byt. Tvářil se trošku divně, když jsem mu řekla, že byt vykraden nebyl. Neumím si to dodnes vysvětlit. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Ano, už mě navštívil alibaba a 40 lakatošů

Ano, ale nebyl to žádnej alibaba Ty alibabo.
Jen kámoši u ségry vzali u mamky v bytě, kde
spali zlatý řetízky, my je pak hledaly a nikde
nebyly. Nikdy se už neukázali parchanti zlodějský !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Ano, už mě navštívil alibaba a 40 lakatošů

V 80. letech nám vykradli dům, když jsme byli v Orlických horách na zimní dovolené – jarních prázdninách. Vůbec to nebylo na první pohled poznat, naši zjistili až po čase, že nám chybí nějaké šperky, blesky a foťáky. Nikoho nechytili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne, zatím mě nikdy nevykradli

A taky objížděl Alibaba s obsazeným mercedesem i okolo baráku, ale Kavkazský pes je měl v merku.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Ne, zatím mě nikdy nevykradli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Ne, zatím mě nikdy nevykradli

Asi nejsem zajímavý cíl…
😉
No – a kromě toho nic nepíšu na FB, dokonce tam ani nemám účet…
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

klumprt: A jak se dostali dovnitř? A jak zjistili že jste nebyli doma?

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klumprt

Vyndali fabku ze dveří a dali tam jinou. Táta myslel, že se fabka rozbila. V domě byl naprostý pořádek, a zjistili jsme to až po měsíci. Jak zjistili, že jsme nebyli doma, to netuším. Nejspíš měli nějakého tipaře. Byla to stará škola, taková práce se dnes už nevidí. Dneska ti rozflákají dveře na maděru, nebo vytrhnou mříž ze zdi autem a vevnitř nechají svinčík. Dnešní zloději jsou prasata ti dřívější byli proti tomu umělci.

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

No, oni asi věděj proč.. Když přijdeš k baráku a uvidíš rozmlácený dveře, tak zavoláš policajty a ty začnou sbírat stopy, ale pokud všechno vypadá jak má, tak na krádež přijdeš třeba po měsíci, a to už je podlaha tisíckrát umytá a cokoliv na co mohli šáhnout stokrát přejetý hadrem..

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek