bolak

Už vám někdy ruplo v kouli?

Kdy naposled, jak moc a kvůli čemu?

http://www.you­tube.com/watch?v=-x4HEYZ8C7A

Nejlepší odpověď
anonym

Tak asi jenom vánoční koule – jiné mě nenapadají.
Doplňuji:
Jinak mě nervy nikdy nepraskly – nebyl důvod a navíc jsem hrozně klidný jedinec a také melancholik – flegmatik.

Další odpovědi
anonym

Co k tomu dodat? Výhody kolektivních pracovišť, nebo důsledek přepracovanosti? Stát se to určitě může. Otázkou je, co všechno vedlo k takové reakci.
Naštěstí mne zatím něco takového nepostihlo.

manon

Hezká scénka :) Ne, mně ještě v kouli nikdy neruplo tak, že bych fyzicky něco likvidovala. Nemám ráda ničení a nezmění se to ani v afektu – ale ten afekt je u mne těžké (nemožné snad? ) dosáhnout :) Rozčílit se umím, zvedat hlas umím, křičet umím, ale i když si okolí myslí, že jsem vytočená do nepříčetna, je k tomu ještě hoodně daleko 😉.

bolak

Vlk z lesa: no právě, když rupne v kouli flegmatikovi tak je zaděláno na pořádnej průser :)

anonym

Tak nad tím mávnu rukou. 🙂