Complex

Už vám někdy někdo řekl, že vám to sluší?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, řekl. Dokonce několikrát, ale bývá to dost zřídka.

Další odpovědi
Palpatine

Naposledy má matka, když jsem byl ještě dítě. Jo bohužel nepatřím k nejfešnějším.

aliendrone

Co řekl, dokonce jsem VYHRÁL SOUTĚŽ!!

(Protože jsem hamoun skrblivý, věčně hladový a nenažraný, tak jsem jako mladík dělal jedné kadeřnické učnici modela – pochop, pravidelné stříhání zdarma. No a jednou můj účes na soutěži vyhrál a s ním i já! ;) :D :D)

Venoncem jsem nejkrásnější aliendrone, jsem hezčí než led! (Potvrzeno, sama se přiznala, že [nyní mé] kouzelné zrcadlo ji zmizelo a já vím proč – protože mělo strach odpovědět na otázku „Kdo je na světě nejkrásnější?“ a tak emigrovalo ke mně, aby nemuselo lhát a strachovat se o existenci, když odpoví pravdivě!) Ostatně moje hymna ti to easy objasní > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=m4Nw3spMSqI&fe­ature=youtu.be&t=53 , odkud myslíš, že Schelinger k této písni získal inspiraci? ;) :D :D

led

Boli ľudia, ktorí mi závidia aj smeták a kýbel…
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcRCysuiyAD­RGuiC-6Jit71_ZIvim-IcFluBCmtlE55shOl­tnRb2mg
Ale veď mi to sluší, nie? 🙂

annas

Allendrone,

Kdo je na tom lépe? led, nebo aliendrone? 🙂

led

aliendrone ten kus kovu, plastu a drátov, musí pozerať na svoju lesklú valcovitú mechanickú ruku, aby sa videl a vidí to len on, pretože uhol odrazu sa rovná uhlu dopadu. to vedia už aj malé ľudské deti..
Ja som moderná, načo pozerať na odraz v zrkadle, keď mi stačí vyťukať si svoje telefonné číslo, opýtať sa (vlastne ani to nemusím, tá technika vie odpovedať aj na myšlienky) a odpoveď počujú z toho slúchadla všetci okolo: „ty ty ty ty“ pokiaľ ho nevypnem.