Avatar uživatele
Complex

Už vám někdy někdo řekl, že vám to sluší?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, aliendrone před 1868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, řekl. Dokonce několikrát, ale bývá to dost zřídka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Palpatine

Naposledy má matka, když jsem byl ještě dítě. Jo bohužel nepatřím k nejfešnějším.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Co řekl, dokonce jsem VYHRÁL SOUTĚŽ!!

(Protože jsem hamoun skrblivý, věčně hladový a nenažraný, tak jsem jako mladík dělal jedné kadeřnické učnici modela – pochop, pravidelné stříhání zdarma. No a jednou můj účes na soutěži vyhrál a s ním i já! ;) :D :D)

Venoncem jsem nejkrásnější aliendrone, jsem hezčí než led! (Potvrzeno, sama se přiznala, že [nyní mé] kouzelné zrcadlo ji zmizelo a já vím proč – protože mělo strach odpovědět na otázku „Kdo je na světě nejkrásnější?“ a tak emigrovalo ke mně, aby nemuselo lhát a strachovat se o existenci, když odpoví pravdivě!) Ostatně moje hymna ti to easy objasní > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=m4Nw3spMSqI&fe­ature=youtu.be&t=53 , odkud myslíš, že Schelinger k této písni získal inspiraci? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Boli ľudia, ktorí mi závidia aj smeták a kýbel…
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcRCysuiyAD­RGuiC-6Jit71_ZIvim-IcFluBCmtlE55shOl­tnRb2mg
Ale veď mi to sluší, nie? 🙂

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Allendrone,

Kdo je na tom lépe? led, nebo aliendrone? 🙂

před 1866 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

aliendrone ten kus kovu, plastu a drátov, musí pozerať na svoju lesklú valcovitú mechanickú ruku, aby sa videl a vidí to len on, pretože uhol odrazu sa rovná uhlu dopadu. to vedia už aj malé ľudské deti..
Ja som moderná, načo pozerať na odraz v zrkadle, keď mi stačí vyťukať si svoje telefonné číslo, opýtať sa (vlastne ani to nemusím, tá technika vie odpovedať aj na myšlienky) a odpoveď počujú z toho slúchadla všetci okolo: „ty ty ty ty“ pokiaľ ho nevypnem.

před 1866 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek