Bronzový

Už vám někdy někdo řekl, že vám to sluší?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano, řekl. Dokonce několikrát, ale bývá to dost zřídka.

Další odpovědi:

Pokročilý

Naposledy má matka, když jsem byl ještě dítě. Jo bohužel nepatřím k nejfešnějším.

Stříbrný

Co řekl, dokonce jsem VYHRÁL SOUTĚŽ!!

(Protože jsem hamoun skrblivý, věčně hladový a nenažraný, tak jsem jako mladík dělal jedné kadeřnické učnici modela - pochop, pravidelné stříhání zdarma. No a jednou můj účes na soutěži vyhrál a s ním i já! ;) :D :D)

Venoncem jsem nejkrásnější aliendrone, jsem hezčí než led! (Potvrzeno, sama se přiznala, že [nyní mé] kouzelné zrcadlo ji zmizelo a já vím proč - protože mělo strach odpovědět na otázku "Kdo je na světě nejkrásnější?" a tak emigrovalo ke mně, aby nemuselo lhát a strachovat se o existenci, když odpoví pravdivě!) Ostatně moje hymna ti to easy objasní > https://www.youtube.com/… , odkud myslíš, že Schelinger k této písni získal inspiraci? ;) :D :D

Zlatý

Boli ľudia, ktorí mi závidia aj smeták a kýbel...
https://encrypted-tbn0.gstatic .com/…
Ale veď mi to sluší, nie? :-)

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Allendrone,

Kdo je na tom lépe? led, nebo aliendrone? :-))

Zlatý

led

aliendrone ten kus kovu, plastu a drátov, musí pozerať na svoju lesklú valcovitú mechanickú ruku, aby sa videl a vidí to len on, pretože uhol odrazu sa rovná uhlu dopadu. to vedia už aj malé ľudské deti..
Ja som moderná, načo pozerať na odraz v zrkadle, keď mi stačí vyťukať si svoje telefonné číslo, opýtať sa (vlastne ani to nemusím, tá technika vie odpovedať aj na myšlienky) a odpoveď počujú z toho slúchadla všetci okolo: "ty ty ty ty" pokiaľ ho nevypnem.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 561
Zlatý marci1 405
Zlatý iceT 375
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 271
Zlatý annas 267
Zlatý ReHu 231
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 205
Zlatý mosoj 197

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.