Avatar uživatele
RyuzakiKate

Už vám někdy někdo řekl, že hezky voníte?

Popřípadě řekli jste to někomu? Třeba i neznámému člověku?
Vždycky to móc potěší…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, marci1 před 3791 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Ano a je to velmi příjemné. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Řekl, v jistých situacích to není nic nezvyklého. Cizímu člověku bych takovou informaci asi nesděloval, kdyby sebelépe voněl, nebo voněla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Noga

Jo, už jsem to párkrát použil. Vždycky se mi zdálo, že to dotyčnou potěšilo víc než kdybych použil ohrané „Ty máš krásné oči“ apod. Nikdy jsem to neřekl pokud to nebyla pravda a šlo to tak samo od sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stalo se mi to několikrát, dokonce s dotazem na značku parfému, a sama jsem několikrát také pochválila vkusnou a nevtíravou vůni. Nevadí mi ale také pochválit hezky upravené nehty u slečny za přepážkou nebo u prodavačky. Hezky upravený člověk pokaždé oko potěší a nevidím důvod, proč to nedat najevo.
Také se mi stalo, že mne cestou z nádraží zastavil mladík a řekl mi, že mi to moc sluší. Překvapilo mne to, ale když se slečna vedle něj začala ptát, kde nakupuji, tak jsem se přestala domnívat, že jde o vtip.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

jo už mi to někdo řekl 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když jsem z práce špinavý a smradlavý, lidem to vadí a nahlas to komentují.
Když jsem čistý a voňavý, lidem to zase vadí a nahlas to komentují.
Komu se líbím a nekomentuje jestli páchnu nebo voním, je ta moje.
Nesnáším aromata mýdel a mastiček na boláky fy Oriflame. Mám rád žlutý a modrý sprchový gel CIEN který není tolik agresivní ale je příjemný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

hezky…hezky…záleží na tom jak voní „důchodce z jipky“, pokud hezky tak se musím pochlubit že ano, jednou už se mi to stalo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Swevalty

Mnohokrát.. třeba když jsem šel ye ,,záchodu''
Samozřejmě to myslel ironicky.(nebo ne? :O)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek